AKN kalkacak, veri indirme hızlanacak

Geçen bir haber okumuştum.TTnet yetkilisi diyor ki, uygun fiyatlarla AKN'siz tarife sunacağız. Burası Türkiye.

Geçen bir haber okumuştum.TTnet yetkilisi diyor ki, uygun fiyatlarla AKN'siz tarife sunacağız. Burası Türkiye.

TTNET pişmanlıktır, koşarak uzaklaşın ve yanına bir daha yaklaşmayın, onu görmezden gelin!

Keşke Kablonet de açıklama yapsa. Ne sorsam henüz bilgi veremiyoruz diyorlar...

Son düzenleme:
Türktelekom yani TTNET evet insanları kandırmaya çalışıyor AKN ismini kota olarak değiştiriyor sonrada kota dolumda düşen hızı 3-5 Mbps artırıp bizi aldatmaya çalışacaklar ama biz tüketiciler olarak gerekli yerlere şikayet etmeliyiz bunları bildirmeliyiz ki ne kadar çok kişi sesini çıkarırsa bunlar duyurulur ve TTNET veya başka bir firma bu sahtekarlığı düzeltmek zorunda kalsın bakınız ben BTK sitesinden üyelik alıp şikayet konusu oluşturup gönderdim sizde yapabilirsiniz 2 dk sürüyor sizde yaparak ve çevrenizdeki insanları da bilinçlendirip onlarında yapmasını sağlayarak bunun önüne geçebiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablonet'e, Uydunet deyip durmayın arkadaşlar Bu arada size tavsiyem AKN'siz paketleri olan İSS'ler ile sözleşme yapmanız. Aralık'tan sonra curcuna olacak gibi hissediyorum. O yüzden 24 ay taahhütlü, 25Mbps, AKN'siz Kablonet'e geçtim

Kaç para ödüyorsunuz? Kablonette, 24 Mbps 150 AKN'ye 63 TL ödüyorum.

SuperOnline tubo paketi 20 TL yapmış bu arada.

İyi ki Kablonette Nitro paketinin fiyatı hâlâ sabit.

85 TL dostum.

Aynen o çok iyi. 25Mbps yetiyor ama çok devasa bir indirme yapılacağı zaman 4 TL verip, 100 Mbps ile indirmek güzel olur.

Gerçekten iyiymiş verdiğiniz fiyat. 1 Mbit ile kota sonrası aşım hızı 16 Mbit'i kaçırıyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…