AKN kalkacak, veri indirme hızlanacak

Keşke Kablonet de açıklama yapsa. Ne sorsam henüz bilgi veremiyoruz diyorlar...

Son düzenleme:
Türktelekom yani TTNET evet insanları kandırmaya çalışıyor AKN ismini kota olarak değiştiriyor sonrada kota dolumda düşen hızı 3-5 Mbps artırıp bizi aldatmaya çalışacaklar ama biz tüketiciler olarak gerekli yerlere şikayet etmeliyiz bunları bildirmeliyiz ki ne kadar çok kişi sesini çıkarırsa bunlar duyurulur ve TTNET veya başka bir firma bu sahtekarlığı düzeltmek zorunda kalsın bakınız ben BTK sitesinden üyelik alıp şikayet konusu oluşturup gönderdim sizde yapabilirsiniz 2 dk sürüyor sizde yaparak ve çevrenizdeki insanları da bilinçlendirip onlarında yapmasını sağlayarak bunun önüne geçebiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablonet'e, Uydunet deyip durmayın arkadaşlar :) Bu arada size tavsiyem AKN'siz paketleri olan İSS'ler ile sözleşme yapmanız. Aralık'tan sonra curcuna olacak gibi hissediyorum. O yüzden 24 ay taahhütlü, 25Mbps, AKN'siz Kablonet'e geçtim :)

Kablonet'e, Uydunet deyip durmayın arkadaşlar :) Bu arada size tavsiyem AKN'siz paketleri olan İSS'ler ile sözleşme yapmanız. Aralık'tan sonra curcuna olacak gibi hissediyorum. O yüzden 24 ay taahhütlü, 25Mbps, AKN'siz Kablonet'e geçtim :)

Kaç para ödüyorsunuz? Kablonette, 24 Mbps 150 AKN'ye 63 TL ödüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı