AKP, Yeniden Refah Partisi ve DSP ile görüşecek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

388526

Hectopat
Makaleler
3
Erdoğan, AKP genel başkan vekili Binali Yıldırım ve seçim işlerinden sorumlu Ali İhsan Yavuz Y-RP ve DSP'ye görüşme düzenleyecek.
Erdoğan DSP genel başkanı Aksakal ile görüşürken diğer ikisi de Yeniden Refah Partisine ziyaret düzenleyecek. Erdoğan-Aksakal görüşmesi saat 18:00'da Beştepe'de olacak.

Bakalim bu konunun altina da "AKP kazanacak her turlu" diyen tayfada gelecek mi? Adamlar oy dileniyor resmen.

Başkanım gene en iyi kararları alıyor. Diğer masalar gibi teröristlerle de görüşmeyerek kendini kanıtlıyor. Bir de kötü diyorsunuz buna. Ne güzel cumhurbaşkanı işte. Şükredin şükredin bir de laf ediyorlar. Suriye bigi olmadığımıza şükür. Bakın nasıl iyi adamlar var bizde. Süper güç olacağız hem 2023'te.

Yeniden Refah Partisi'ne Bir kaç tane MV verirler kabul eder, görüşmeye karar vermişlerse.

Başkanım gene en iyi kararları alıyor. Diğer masalar gibi teröristlerle de görüşmeyerek kendini kanıtlıyor. Bir de kötü diyorsunuz buna. Ne güzel Cumhurbaşkanı işte. Şükredin şükredin bir de laf ediyorlar. Suriye bigi olmadığımıza şükür. Bakın nasıl iyi adamlar var bizde. Süper güç olacaz hem 2023 de.
Son cumleyi gormesem ortalama 10 dakikami ayirip 4 paragraf yazi yazacaktim.

Yeniden Refah Partisi'ne Bir kaç tane MV verirler kabul eder görüşmeye karar vermişlerse.
Böyle iyi bir partiyle kim görüşmek istemez . Onlar bize bile verir. İyilere böyle yaparlar böyle ülkede bak. İyi adam olunca nasıl görüşüyor böyle partiler.

Bunu garipsemiyorum da neden her partinin arkasında partinin ağzına bakan bir seçmen kitlesi var anlamıyorum. İnsanların hiçbir görüşleri yok da mı birilerinin ağzına göre oy verecek kişiyi belirliyorlar? Tuhaf.

Erdoğan, AKP genel başkan vekili Binali Yıldırım ve seçim işlerinden sorumlu Ali İhsan Yavuz Y-RP ve DSP'ye görüşme düzenleyecek.
Erdoğan DSP genel başkanı Aksakal ile görüşürken diğer ikisi de Yeniden Refah Partisine ziyaret düzenleyecek. Erdoğan-Aksakal görüşmesi saat 18:00'da Beştepe'de olacak.

Bakalim bu konunun altina da "AKP kazanacak her turlu" diyen tayfada gelecek mi? Adamlar oy dileniyor resmen.
Bu konuda tek bildiğim şey umrumda olmadığı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı