"AKP'li" dediğim için dava edilir miyim?

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Otobüste bir kadın "beni lezbiyen yapamayacaksınız diye bağırdığı" video var altın AKP'li yazdım sonra biri yazdı "dava edeceğim o olacak" diye. Son sildim ben mesajı başka hesaptan ağzını yokladım ama galiba edecekmiş ama bu konudan dava edebilir mi?

Otobüste bir kadın "beni lezbiyen yapamayacaksınız diye bağırdığı" video var altın AKP'li yazdım sonra biri yazdı "dava edeceğim o olacak" diye. Son sildim ben mesajı başka hesaptan ağzını yokladım ama galiba edecekmiş ama bu konudan dava edebilir mi?
Edebilir. Etse bile bişey olacağını sanmıyorum en kötü ifadeye çağrılırsın. En en kötü ihtimal bu da. Dava etmekle uğraşmaz cimer'e yazar. Yazdığını sanmıyorum.

Bir mesaj yazıyorsun sonra niye korkuyorsun? Ayrıca neden birisi lezbiyen yapamazsınız diye bağırdı diye akpli oluyor onu da anlamadım. Akpli demenden de dava falan açmaz seni korkutmak için söylemiş belli. Hakaret değil bir şey değil de, korkuyorsanız yazmayın.

Bir mesaj yazıyorsun sonra niye korkuyorsun? Ayrıca neden birisi lezbiyen yapamazsınız diye bağırdı diye akpli oluyor onu da anlamadım. Akpli demenden de dava falan açmaz seni korkutmak için söylemiş belli. Hakaret değil bir şey değil de, korkuyorsanız yazmayın.
Konu dışına çıkıyorsun. Yazmış ve soruyor. Akıl vermek sana bana düşmez.

Hiçbir şey olmaz. Tabi ''AKP li'' yi bir hakaret olarak sayıp ironi yapmıyorsan başka :D

AKP'li demek Cumhurbaşkanı'na hakaret sayılmaz ifadeniz alınır en fazla.

Kendisine hakaret saymış ama bu bir hakaret değil, dava bence sonuçlanmaz bile üstteki arkadaşın da dediği gibi. @leak

Yeni konular

Geri
Yukarı