"AKP'li" dediğim için dava edilir miyim?

Uğraşılacak ve peşinde koşulacak bir dava değil. Karşı tarafın yanında Saul Goodman olsa bile o davayı kazanamaz. Sonuç olarak bir hakaret yok.

Lise öğrencisi olunca korkuluyor :D

Bir de üzerine başka hesaptan ağzını yoklamışsın breh breh.

Şimdi seni şikayet ederim CİMER'e "konuyu okurken kahve boğazıma kaçtı beni öldürmeye teşebbüs etti" diyerekten. 1 saniye bile düşünmene gerek yok birisi öyle şeyler derse, yav he he deyip geç. İnternette her dakika yaşanıyor bu tarz ve komik boş tehditler.

Bir de üzerine başka hesaptan ağzını yoklamışsın breh breh.

Şimdi seni şikayet ederim CİMER'e "konuyu okurken kahve boğazıma kaçtı beni öldürmeye teşebbüs etti" diyerekten. 1 saniye bile düşünmene gerek yok birisi öyle şeyler derse, yav he he deyip geç.
Tecrübeyle sabit mi? 🤨

Tecrübeyle sabit mi? 🤨

Tabii ki. Şöyle söyleyeyim ilk internetle tanışmam 99-00 yıllarında çocukken mahalledeki internet kafe dersem sanıyorum bu sürede binlerce kez dava edildim, IP adresim alınıp evime gelindi, ertesi gün görüşüldü, hayatım kaydırıldı falan.

Tahmin edeceğin üzere de hiçbirisi olmadı.

Küfür etmediysen sadece bunu yazdıysan sıkıntı olmaz.

Küfürü başkasına ettim o da sulaleme sovdugu için DM'den yine etti zaten engelledik birbirimizi. Ondan başka bir şey yazmadım o kişiye.

Sıkıntı olmaz. Bu arada internette özellikle Twitter da falan sanal da tanımadığın adamlarla tartışmamalısın sinirin zıplar küfür edersin kabak başına patlar.

Başka hesaptan yazmıştım da dedi yakınlarım AKP'li aynı kefeye koydum yakıştıramadım dedi, belediye başkanı tanıyorum iç içeyiz dedi, SS aldım geçmiş olsun dedi yazdım şimdi dönerse analtırım.
Demeniz gereken tek şey "Ok". Neden mesajı silip korktuğunuzu belli ettiniz?

Küfürü başkasına ettim o da sulaleme sovdugu için DM'den yine etti zaten engelledik birbirimizi. Ondan başka bir şey yazmadım o kişiye.

Birisi sana küfür ederse sen de bas küfürü zaten öyle bir ortamda konu kendisine patlayacağı için şikayet edecek kadar embesilse kendisi bilir.

Ülkedeki savcının, polisin, memurun da canı var. Düşün 2022 senesinde sırf CİMER'e 6 milyon şikayet/başvuru yapılmış bu günde 16K+ yapar. Bunun da yalnızca 1000 tanesi bile "sövdü" tarzı şikayet olsa ve hepsininin üzerine gidilecek olsa tüm sistemler çöker, 100 senede sonuçlanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı