AKP'li ve Suriyeli grup Zafer partisi bayraklarını kopararak ayaklar altına aldı

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hepsinin ayaklarını kırmak istiyorum. Kaç yıl hapis yatarım?

Hepsinin ayaklarını kırmak istiyorum. Kaç yıl hapis yatarım?

Şiddet şu anlık için kötüdür hocam. Eğer vatanı savunmak istiyorsanız gerçekten vatanı seven bir partiye üye olmak daha iyi olur.

Kaynak:

Şu hayatta zarar verip de pişman olmayacağım tek insanlar. Yanındayız Özdağ!

Artık adamlar kendi özgürlüğünü ilan etti biz ne desek artık çok geç ben bundan sonra hiçbir şeye üzülmeyecegim Türk milleti kendi etti kendi buldu müstahak!

AKP'liler de "yuppii daha fazla mülteci" kutlaması yapıyorlar herhalde. Kazandınız bari düzgün kutlayın. Silahla havaya ateş açılan yerler var. Bazı yerler de güvenlik güçleri de bu etkinliklere katılmış. Üzücü.

AKP'liler de "yuppii daha fazla mülteci" kutlaması yapıyorlar herhalde. Kazandınız bari düzgün kutlayın. Silahla havaya ateş açılan yerler var. Bazı yerler de güvenlik güçleri de bu etkinliklere katılmış. Üzücü.
Bizim binayı taradılar 30 civarı mermi izi var duvarlarda. Boşa masraf çıkardılar.

Geri
Yukarı