Akran zorbalığı giderek yayılıyor

Şimdi ben bunu yapıp çeken kızların ağzını yüzünü kırsam kadın düşmanı olurum değil mi? Aynı yaşlardayken çok benzer bir olay yaşadım bu olaylar yayılmıyor yıllardır zaten var ama teknoloji sayesinde daha bilindik oluyor.

Şiddete şiddetle karşılık vermek çok yanlış olur.

Şimdi ben bunu yapıp çeken kızların ağzını yüzünü kırsam kadın düşmanı olurum değil mi? Aynı yaşlardayken çok benzer bir olay yaşadım bu olaylar yayılmıyor yıllardır zaten var ama teknoloji sayesinde daha bilindik oluyor.

Evet çünkü Türkiye'de kadınlar erkeklerden daha üstün olarak görülüyor en basit örnek minibüste bayana yer vermek gibi bir şey. Some Turkey Republic problems. Zaten lisedeki kızların çoğu ergen bunlardan zaten bir hayır gelmez.

Şiddete şiddetle karşılık vermek çok yanlış olur.
Haklısınız ama bu tür olayların bir kurbanı olarak böyle şeyler görünce sinirlenmemek elde değil. Öğretmenler hiç bir şekilde karışmıyor genelde. Kurbanlar ailelerine söyleyemiyorlar çünkü genelde özgüveni düşük kişiler kurban seçiliyor. Okulların rehberlik servisi çalışmayn bir sistem zaten, Bütün gün çay içip odalarında oturuyorlar.

Kızlar ya vardır bir bildikleri (!)

Haklısınız ama bu tür olayların bir kurbanı olarak böyle şeyler görünce sinirlenmemek elde değil. Öğretmenler hiçbir şekilde karışmıyor genelde. Kurbanlar ailelerine söyleyemiyorlar çünkü genelde özgüveni düşük kişiler kurban seçiliyor. Okulların rehberlik servisi çalışmayn bir sistem zaten, bütün gün çay içip odalarında oturuyorlar.

Doğru.

Geri
Yukarı