Akşam haberlerini nereden takip ediyorsunuz?

FOX haber izliyorum. Çünkü milletin büyük dertleri varken; drona taş atan amca haberi, kışın hangi yemekler yenir haberleri yerine gerçekleri izliyorum. Gereksiz haberlerden uzak açıkçası. İşin siyasi kısmına girmiyorum.

Erkan Tan ile mehtersiz güne başlayamıyorum...

TV izlemiyorum. Akşamları genelde ekonomi videoları izliyorum yemek yerken veya dişlerimi fırçalarken. Onlar da:
  • Selçuk Geçer: Tam bir felaket tellalı, bayılıyorum. Reytinglere oynuyor tabi ama söylediklerinde haksız mı, değil bence.
  • Atilla Yeşilada: Verilere bakıp konuşuyor. Daha gerçekçi. Son videolarından biri de profilimde paylaştım.
  • Murat Muratoğlu: YouTube'daki anlatım şekli çok başarılı. Lakin biraz daha sık video atsa iyi olacak.
Onun dışında bazen DW Türkçe, BBC Tükçe ve Independent Türkçe içeriklerine bakıyorum.

Akşam haberlerini izliyor musunuz? İzliyorsanız kanal ayrıcalığı yapıyor musunuz?

Akşam haberlerini hangi kanaldan takip ediyorsunuz? (TV, gazete ya da sosyal medya vb.)

Ben FOX Haber... Reytinglerde her gün ya 1. ya da 2. oluyor, neredeyse diğer haber kanallarının toplamından çok izleniyor. Ek olarak ise Twitter'dan...

Edit: Siyasi yaklaşım, tartışma olmasın. Herkes istediği yerden takip eder ya da haberlere ilgi de duymayabilir... Lütfen saygı. Teşekkürler.
Show haber. Aşırı sarıyor.

Bir süredir karar aldım haberleri izlemiyorum. Artık o kadar çok kötü haber var ki içimi karartmaktan başka hiçbir şey yapmıyor. Genel olarak çoğu haber kanalında hep kötü, üzüntü veren haberler var. Ara sıra denk gelirse Show TV izliyorum çünkü oradaki haberler biraz daha değişik oluyor. Mesela geçen gün beş dakika boyunca haberde tartışılan konu Kastamonu Pastırması ile Kayseri Pastırması'ydı. Bir önceki gün ise arka arkaya kısa kısa haberler diyerek komik videolar gösteriliyordu. Onun dışında haberleri izlemiyor veya takip etmiyorum. Fakat takip ettiğim bir çok teknoloji ve bilim haberleri olan siteler var. Technopat'da bunlardan birisi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı