Akşam haberlerini nereden takip ediyorsunuz?

Mistyr

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Akşam haberlerini izliyor musunuz? İzliyorsanız kanal ayrıcalığı yapıyor musunuz?

Akşam haberlerini hangi kanaldan takip ediyorsunuz? (TV, gazete ya da sosyal medya vb.)

Ben FOX Haber... Reytinglerde her gün ya 1. ya da 2. oluyor, neredeyse diğer haber kanallarının toplamından çok izleniyor. Ek olarak ise Twitter'dan...

Edit: Siyasi yaklaşım, tartışma olmasın. Herkes istediği yerden takip eder ya da haberlere ilgi de duymayabilir... Lütfen saygı. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllardır takip etmiyorum çünkü kimse kusura bakmasın hiç açık bir ülke değiliz. Manipülasyonlar havada uçuşuyor. Her şirket bir taraf peşinde, kusursuz ve tarafsız haber yoktur. Ne kadar tarafsız olmak isteseniz de olmazsınız çünkü buna izin vermezler. Gerçekleri saklamak için para, gizlemek ve silmek para; geçmişi silmek para.

Sadece Twitter kullanıyorum. Onun dışında ne bir sosyal medya ne bir televizyon kanalı ne de haber sitesi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı