Aksay Dağıtım güvenilir mi?

Baltiyar

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Instagram'da gezerken halkkitapevi diye bir sitenin 10 Sherlock Holmes kitabının 30 TL olduğu bir reklama denk geldim merak edenler için ve almaya karar verdim, alırken kargo kısmına geldiğimde Aksay Ddağıtım diye bir kargo şirketi vardı. Daha önce alışveriş yapan varsa, bu kargo şirketi güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. Instagram'da gezerken halkkitapevi diye bir sitenin 10 Sherlock Holmes kitabının 30 TL olduğu bir reklama denk geldim merak edenler için ve almaya karar verdim, alırken kargo kısmına geldiğimde Aksay Ddağıtım diye bir kargo şirketi vardı. Daha önce alışveriş yapan varsa, bu kargo şirketi güvenilir mi?

Hocam eğer fazla gerekmiyorsa Instagram'dan hiçbir şey almayın.

1.4 yıldızı var güvenilir değil gibi.

Herkese merhaba. Instagram'da gezerken halkkitapevi diye bir sitenin 10 sherlock holmes kitabının 30 TL olduğu bir reklama denk geldim merak edenler için ve almaya karar verdim, alırken kargo kısmına geldiğimde aksay ddağıtım diye bir kargo şirketi vardı. Daha önce alışveriş yapan varsa, bu kargo şirketi güvenilir mi?

Hocam genellikle bu tarz şeylerin sayfa sayısı düşük geliyor.

Geri
Yukarı