Aksiyon kamerası önerisi

yalcingney

Decapat
Yer
Antalya
Ben aksiyon kamerası almayı düşünüyorum ve almışken bu ürünleri tek seferlik alıyorsun sonuçta, bundan dolayı almışken kaliteli bir ürün almak istiyorum ve bütçemi biraz geniş tutacağım. 1500₺ düzeyine çıkabilirim ama ne kadar ucuz olursa o kadar işime gelir, bu fiyat içinde SD kart da olursa daha da hoş olur. Aklımda Gopro 7 White modeli var, önerilerinizi ve belirttiğim modelle ilgili yorum/ deneyimlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben aksiyon kamerası almayı düşünüyorum ve almışken bu ürünleri tek seferlik alıyorsun sonuçta, bundan dolayı almışken kaliteli bir ürün almak istiyorum ve bütçemi biraz geniş tutacağım. 1500₺ düzeyine çıkabilirim ama ne kadar ucuz olursa o kadar işime gelir, bu fiyat içinde SD kart da olursa daha da hoş olur. Aklımda Gopro 7 White modeli var, önerilerinizi ve belirttiğim modelle ilgili yorum/ deneyimlerinizi bekliyorum.
1 eylülde Hero 8 serisi çıkacak, bekleyin derim.

Kullanım amacım başlıca bisiklet, fotoğraf çekimleri ve sualtı fotoğraf çekimleri. Bisikletten ötürü titreşim engelleyici olması gerekiyor kesinlikle... Bu üç modele ne dersiniz?
Hero 7 White modelini tercih ettim. Emeğiniz için teşekkür ederim, hepsiburada geçen gün yaptığı kampanyadan faydalandım, 1500 ₺'ye yanında da bir hediye ile aldım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı