Aksiyonu güzel oyun önerisi

Allah aşkına Türkiye'de yaşıyoruz PC sahibi olmak bile neredeyse lüks birşeyken gelmiş "IğH aBi rTx 3050 iYi kArT dEğİl IğH" diyorsun.
4080 ve 1650 gibi kartların olduğu bir sektörde 3060 ortalama 3050 ortadan hallice bir karttır. Kaldı ki 3050 mobile'den bahsediyoruz. Bunun maddiyat veya yaşadığın ülke ile alakası da yok

Resident Evil'ya da Dead by Daylight olabilir.

Keşke GTX olsaydı. i5-7200 940 MX 6 yıllık laptop var. Hiçbir oyun açmıyor. Ekran kartınız olduğuna şükredin bence. Alamayanlar da var.

Hocam siz yanlış anladınız herhalde, ülkede ekran kartı olmayan insanlar varken RTX 3050 gömdüğü için adama kizdim, aynı taraftayız :D

Hocam uncharted orta bilgisayar istese keşke :D
Orta bilgisayardan kastın HD Graphics 3000 falan mı? 1650 ile bile medium-high ayarda yağ gibi akarak oynadım. 1650 düşük seviye bile sayılabilir artık.

Hocam siz yanlış anladınız herhalde, ülkede ekran kartı olmayan insanlar varken RTX 3050 gömdüğü için adama kizdim, aynı taraftayız :D
Niye saçma sapan duyar kasıyorsun ki? Adamın gömdüğü falan yok, 3050 o ayarda bir kart çünkü. Ülkenin alım gücünün kötü olması 3050'nin ortalama bir kart olduğunu değiştirmiyor.

Ayrıca orta sistem isteyen demek yerine sisteminizi adam akıllı yazsanız millet de ona göre oyun önerse, çok daha mantıklı olur gibi ama neyse.

Son düzenleme:
Orta bilgisayardan kastın HD Graphics 3000 falan mı? 1650 ile bile medium-high ayarda yağ gibi akarak oynadım. 1650 düşük seviye bile sayılabilir artık.

Niye saçma sapan duyar kasıyorsun ki? Adamın gömdüğü falan yok, 3050 o ayarda bir kart çünkü. Ülkenin alım gücünün kötü olması 3050'nin ortalama bir kart olduğunu değiştirmiyor.

Yurt dışında olsak evet anlardım, ama ülkemizdeki popüler kartlardan biri 1050 Ti, ve orta sistemli oyun isteyenlerin çoğuda bu ayarda bir sisteme sahip, orta sistemli oyun önerisi isteyene RTX 3050 ile bu oyunu rahat oynarsın sorun olmaz demek ne kadar mantıklı?

Yurt dışında olsak evet anlardım, ama ülkemizdeki popüler kartlardan biri 1050 Ti, ve orta sistemli oyun isteyenlerin çoğu da bu ayarda bir sisteme sahip, orta sistemli oyun önerisi isteyene RTX 3050 ile bu oyunu rahat oynarsın sorun olmaz demek ne kadar mantıklı?
Tamam da 1050 Ti bile oyunu açabiliyor zaten FSR sağolsun. Ayrıca o 4-5 sene önceydi artık 1050 Ti fosil oldu. Orta sistem denince şu an akla 3050 ve ayarındaki kartlar gelmesi normal.

Herkesin bütçesi farklı bende şahsen 4050 kullanıyorum bütçem buna yetti Türkiye burası.
G

Ayrıca orta sistem isteyen demek yerine sisteminizi adam akıllı yazsanız millet de ona göre oyun önerse, çok daha mantıklı olur gibi ama neyse.
Ekran kartım gt 730

Geri
Yukarı