Aktif dönüştürücüler performans kaybına yol açar mı?

orewakusuo

Centipat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci - Grafik Tasarımcı - Video Editörü - Yazılımcı (Çaylak)
Selam arkadaşlar, yeni bir sistem aldım ve üzerinde Gigabyte GTX 1660 OC 6 GB var. Üzerinde kullanılan hiçbir girişi monitörüm desteklemiyor.

1360x768 60Hz bir monitör ve sadece VGA girişi var, aklıma aktif dönüştürücü almak geldi ama FPS kaybına yol açar mı öğrenmek istiyorum.

(ekran kartım: GIGABYTE GeForce GTX 1660 OC 6GB GDDR5 192 Bit Ekran Karti| ITOPYA.COM )

Son düzenleyen: Moderatör:
O dönüştürücü de bildiğim kadarı ile DisplayPort to VGA olması lazım diye biliyorum. Çünkü HDMI to VGA bende işe yaramadı.

NVIDIA'nın forumunda bir yazıda buldum bunu sormuşlar ve cevabı böyle vermişler ama %100 garantidir diyemem bayağı olmuştu bakalı.

Vatan bilgisayarda bulmuştum kabloyu ama sonra vazgeçip almadım 100 civarı bir şeydi.

Bu üründü. İnput lag nedir tam olarak bilmiyorum ama farkedilir bir şey yoktu.

Monitör alacak durumunuz yoksa kullanılır hocam sıkıntı değil.
Input lag kasma benzeri veri gecikmesidir, Input delay de denebilir.

Monitör alacak durumum şu anda yok, idarelik kullanacağım.

Yeni bir monitör aldıktan sonra bunu ikinci ekran yapmayı düşünüyorum, teşekkürler yorumun için.

Input lag kasma benzeri veri gecikmesidir, Input delay de denebilir.

Monitör alacak durumum şu anda yok, idarelik kullanacağım.

Yeni bir monitör aldıktan sonra bunu ikinci ekran yapmayı düşünüyorum, teşekkürler yorumun için.

Rica ederim. Ben kullandım hiç sorununu görmedim. Ama sağlamını alman gerekiyor. USB tipinde olanlar daha sağlam bana göre. Temassızlık yapabiliyor bazen.

Geri
Yukarı