Mini DisplayPort dönüştürücü performans kaybına yol açar mı?

tufanatasoy

Kilopat
Daha fazla  
Elimde monitörle gelen DP kablosu var fakat laptop kullanmaktayım, Mini DP girişi var.

Yeni bir DP kablosu almaktansa Mini DP dönüştürücüler mevcut uygun fiyata. Performans kaybı yaşatır mı?

Elimde monitörle gelen DP kablosu var fakat laptop kullanmaktayım, mini DP girişi var.

Yeni bir DP kablosu almaktansa mini DP dönüştürücüler mevcut uygun fiyata. Performans kaybı yaşatır mı?

Dönüştürcü kulanmak bana pek mantıklı ve sağlıklı gelmiyor çünkü bende kullanıyorum 2.ekranımda ve dalgalanma vs oluyor arada kafasına göre taklıyor renkler garip görünüyor ama benımki DVI to VGA.

Dönüştürcü kulanmak bana pek mantıklı ve sağlıklı gelmiyor çünkü bende kullanıyorum 2.ekranımda ve dalgalanma vs oluyor arada kafasına göre taklıyor renkler garip görünüyor ama benımki DVI to VGA.

Anladım hocam. Konu dışı gibi olacak sadece ikincil ekran seçtim istediğim gibi oldu da fakat laptop her açıldıgında görüntü ikisinde de oluyor kalıcı olmuyor ?

Anladım hocam. Konu dışı gibi olacak sadece ikincil ekran seçtim istediğim gibi oldu da fakat laptop her açıldıgında görüntü ikisinde de oluyor kalıcı olmuyor?

2.ekranı ana ekranım olarak seç de ve daha sonra sadece ana ekranda gösterde öyle denedin mi?
Belki de yazılım kaynaklı yaptın ayarı unutyordur.

Hocam ana ekranim yap secenegi tiklanmiyor. Gecersiz gibi gozukuyor.

2.ekranı buradan seçtine emin misin böyle mavi olduna.

Eğer olmuyor ise aklımada başka bir şey gelmiyor.

Dosya Ekleri

• resim_2022-05-15_150547481.png
    resim_2022-05-15_150547481.png
    16 KB · Görüntüleme: 12

Geri
Yukarı