Aktif olmayanların puan alması

İyi diyorsunuz. Çözümlerinize bir baktım. Güzel olanlar var. Ama şu çok komik geldi ya. :D

Eki Görüntüle 1358536

Çözümlere nereden bakılıyor? Ayrıca F7'ye basılıp açılıyorsa uzatmaya gerek yok. Sade ve kısa çözümler her zaman daha iyidir. Laf kalabalığına gerek yok.

Çözümlere nereden bakılıyor?

Profile tıklayınca "Çözümler" yazısının altındaki sayıya basınca o bölüme atıyor.
Ben ne yapabilirim o konuda? Adam aktif değilken aldığı puanda çok yok zaten, kafaya takmaya gerek yok bu konuda. Çözüm bir şey ifade etmiyor. Gidip cımbızla seçmenin anlamı nedir, onu da anlayamadım. :D

Kötü bir niyetle söylemedim. Sadece komik geldi.

Kötü bir niyetle söylemedim. Sadece komik geldi.
Komiklik bir durumda yoktu aslında, ben ne yapabilirim ki o konuda? Konu sahibi "çözüm" işaretleme mi diyeyim? Ayrıca resmide vardı konuda, konu sahibinin yardıma ihtiyacı vardı ki konu açtı. O konuda o mesaj sayesinde çözdüyse yapabilecek bir şey yok. Tamam sen rahatsız olduysan rapor ile çekebilirim çözümü, sıkıntı yok o konuda.

Aktif olmayanların puan gelmesi olayına gelirsek ise zaten çok puanda almıyorlar ama yönetim değiştirmek isterlerse bir çözüm yolu getirebilirler.

Komiklik bir durumda yoktu aslında, ben ne yapabilirim ki o konuda? Konu sahibi "çözüm" işaretleme mi diyeyim? Ayrıca resmide vardı konuda, konu sahibinin yardıma ihtiyacı vardı ki konu açtı. O konuda o mesaj sayesinde çözdüyse yapabilecek bir şey yok. Tamam sen rahatsız olduysan rapor ile çekebilirim çözümü, sıkıntı yok o konuda.

Aktif olmayanların puan gelmesi olayına gelirsek ise zaten çok puanda almıyorlar ama yönetim değiştirmek isterlerse bir çözüm yolu getirebilirler.

Off hocam çok uzattınız ya. Kendimce komik geldiğini belirttim sadece bir şey demedim. İyi çözmüşsünüz helal olsun adamsınız.

@asd674 şimdi bak aktif olmadığını düşünelim. 7-8 senelik üye olsa bile 365x8'den 2920 puan ediyor. 2920 puan da öyle yüksek bir puan değil zaten.

Bu kısmı yanlış belirtmişsiniz. En fazla 6. yıl ödülü var. 6. yıldan sonra daha fazla yıl ödülü mevcut değil şu an için.

Rütbe sadece havalı gözükmek için var ki. Foruma ilk üye olduğumdan beri sadece mesajlara ve beğenilere bakardım. Şimdi ise onlara bile bakmaya gerek olmadığını düşünüyorum tutarlı ve altı sağlam bir bilgi varsa güvenip geçiyorum.

Çözüm, puan ve mesaj sayısının üyenin bilgisini ifade ettiğini sanmıyorum ve açıkçası dikkate de almıyorum. Siz de dikkate almayın bu kadar basit. Mesaj sayısı düşük ama bilgili üye de gördüm, mesaj sayısı fazla ama altı boş bilgilerle gelen üyelerde gördüm, görüyorum. (Kimseye gönderme yapma gibi bir amacım yok)

Yeni konular

Geri
Yukarı