Alacağım harddiskte Win 7 kurulu olması sorun olur mu?

Ayhankazgın14

Decapat
Selamlar millet, arkadaşım SSD harddisk ne varsa satacak ben de harddisk ya da SSD alacağımı söyledim dün akşam harddisk alırken neye dikkat etmem gerekiyor ve takınca ne yapmam gerekiyor diye sormuştum ama işletim sistemi varsa ne yapacağımı bilmiyorum bir sorun olur mu? Bilgisayara takınca ne sileceğim ya da başka PC değil mi silmem gerekiyor?
Not: İşletim sistemim Windows 10 Pro.

Sıkıntı olmaz hocam. Windows 10 ile başlatırsınız. Daha sonra Windows 7'yi silebilirsiz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 7 ise zaten çalışmayacaktır çünkü Windows 7 donanımlara özel kuruluyor. Muhtemelen daha başlatmadan mavi ekran yersiniz. Bunun olmaması için en mantıklı yöntem Windows 10 ISO'su ile beraber Rufus yardımıyla bootable bir USB bellek oluşturup onunla temiz kurulum yapmaktır. İçindeki tüm kısımları da silersiniz ve gönül rahatlığıyla kullanırsınız.

Sıkıntı olmaz hocam. Windows 10 ile başlatırsınız. Daha sonra Windows 7'yi silebilirsiz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
teşekkürler bir arkadaşımız mavi ekran yiyebilirsin dedi umarım yemeden silebilirim
Windows 7 ise zaten çalışmayacaktır çünkü Windows 7 donanımlara özel kuruluyor. Muhtemelen daha başlatmadan mavi ekran yersiniz. Bunun olmaması için en mantıklı yöntem Windows 10 ISO'su ile beraber Rufus yardımıyla bootable bir USB bellek oluşturup onunla temiz kurulum yapmaktır. İçindeki tüm kısımları da silersiniz ve gönül rahatlığıyla kullanırsınız.
umarım mavi ekranı hiç yaşamam :(

Merak etmeyin hocam. Windows 10 ile kullandığınız sürece sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı