Alan adı transfer edilen firmaya Hosting de taşınabilir mi?

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Alan adımı bir firmadan başka bir firmaya taşıyorum ve şu an taşıma sürecinde ve 8 gün beklemem gerektiği söylendi. Alan adı transfer ettiğim firmaya Hosting'i de taşıma yapmak istiyorum. Alan adının transfer olmasını mı beklemeliyim yoksa Hosting'i taşıma yapabilir miyim?

Ek olarak karşı taraftan aldığım tar.gz dosyasını yeni hosting firmasında nasıl açacağımı bilmiyorum ve yeni geçtiğim firma bu konuda destek vermiyor.

Alan adımı bir firmadan başka bir firmaya taşıyorum ve şu an taşıma sürecinde ve 8 gün beklemem gerektiği söylendi. Alan adı transfer ettiğim firmaya Hosting'i de taşıma yapmak istiyorum. Alan adının transfer olmasını mı beklemeliyim yoksa Hosting'i taşıma yapabilir miyim?

Bildiğim kadarıyla taşıyamasınız. Çünkü hosting paketleri firmadan firmaya değişir ve hosting ile domain arasında büyük bir fark bulunmaktadır.

Bildiğim kadarıyla taşıyamasınız. Çünkü hosting paketleri firmadan firmaya değişir ve hosting ile domain arasında büyük bir fark bulunmaktadır.
Taşınmaz, hosting ayrı bir şeydir domain ayrı.
Tamam yedek dosyasını yeni firmada aldığım bir hostingin içine taşıyacağım.
demek istediğim şey .rar dosyasını hostinge açma konusunda yeni firma destek olmuyor.

Destek isteyin. Hosting'i de size taşıyacağım diye söylerseniz yardımcı olurlar.

Ben hostmonster'dan fastcomet'e taşımıştım böyle. Bir kaç saatte UP oldu her şey.

Şimdilerde ise daha ekonomik bir yere taşınma planım var.

Geri
Yukarı