Alan Wake 2 başlamak için Alan Wake 1 oynanmalı mı?

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Alan Wake 2'ye direkt başlayayım mı, yoksa Alan Wake 1 başlayıp; bitirip, öyle mi başlayayım? Bağlantılı mı hikaye?

Nasıl anlayamacak?
Alan Wake 1'in hikayesini tam olarak anlayabilen birisi varsa buyursun anlatsın. Oyun her şeyi üstü kapalı veriyor. Çok karmaşık şekilde aktarıyor. Kime ne olmuş, kim kimmiş anlayamıyorsun. Ben ilk oyunu oynadım. İkinci oyunu oynuyorum şuan. İkinci oyunu oynayarak anladım ilk oyunun hikayesini.

Alan Wake 1 anlaşılabilir bir hikayeye sahip olsaydı Sam Lake zahmet edip 15 dakikasını hikayeyi anlatmaya harcamazdı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alan Wake'nin ilk oyunu o kadar sıkıcı ki yayıla yayıla 2 ayda bitirdim oyunu. İkinci oyunda çok iyi fakat ekrana mini-map koymamış olmaları çok can sıkıcı. Sürekli mapı açıp bakmak zorunda kalıyorum. Bunun için bir mod da çıkmamış.

Alan Wake'nin ilk oyunu o kadar sıkıcı ki yayıla yayıla 2 ayda bitirdim oyunu. İkinci oyunda çok iyi fakat ekrana mini-map koymamış olmaları çok can sıkıcı. Sürekli mapı açıp bakmak zorunda kalıyorum. Bunun için bir mod da çıkmamış.
Hocam ben 2. Oyunu almayı düşünüyorum ama sürekli bı bulmaca mi çözülüyor, aksiyon sahneleri yeterince varmı acaba

Hocam ben 2. Oyunu almayı düşünüyorum ama sürekli bı bulmaca mi çözülüyor, aksiyon sahneleri yeterince varmı acaba
Bir uncharted veya max payne oynamak istiyorsanız alan wake 2 almayın. Oyunda yeterince aksiyon seansı yok, ama bu onu kötü bir oyun yapmıyor. Ne istediğinizi bilerek alın oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı