Alan wake nasıl oynanmalı?

YeniHesapf

Hectopat
Daha fazla  
Oyuna daha yeni başladım. Oyunun başında benzinliğe gitmeye çalışıyorum. Ancak oyunda sürekli ölüyorum. Oyunda el feneri ışığı ve mermi sınırlı diye harcamamaya çalışıyorum ancak kaçmaya çalışırken ölüyorüm.
Oyunu:
-Tamamen agresif.
-Tamamen pasif ( sadece çok gerekli durumlarda agresif)
-Başlarda agresif sonralarda pasif.
-Başta pasif sonra agresif mi oynamalıyım? Oyunu normal modda oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsa içinizden geldiği gibi oynayın. Hem nerede yanlış yaptığınızı anlarsınız hem de sorumluluk aldığınız için dikkatli olursunuz.

Oyuna daha yeni başladım. Oyunun başında benzinliğe gitmeye çalışıyorum. Ancak oyunda sürekli ölüyorum. Oyunda el feneri ışığı ve mermi sınırlı diye harcamamaya çalışıyorum ancak kaçmaya çalışırken ölüyorüm.
Oyunu:
-Tamamen agresif.
-Tamamen pasif ( sadece çok gerekli durumlarda agresif)
-Başlarda agresif sonralarda pasif.
-Başta pasif sonra agresif mi oynamalıyım? Oyunu normal modda oynuyorum.
Youtubedan bakma sakın .Bizden de tavsiyede isteme o oyun efsanedir .Kendin çalışarak ölerek onu oynamalısın ve sonra zevk alacaksın hikayeye de odaklan .2. oyunu çıkıyor.

Hocam beğendiniz mi oyunu? Almayı düşünüyorum.
Mükkemel hocam .Alın epic gamesten almanızı tavsiye ederim hem türkçe dil desteği hemde remastered versiyonu var .

10 sene kadar önce oynamıştım sanırım. Hatırladığım kadarıyla önce el feneri ile yakıyorsun sonda kafaya denk gelecek şekilde şıklardan kaynak harcamamış oluyorsun. Ben hiç kaçtığımı hatırlamıyorum.

Hepinize yorumlarınız için teşekkürler. Sanırım kendi başıma oynayıp oyunu kendim çözmeyi deneyeceğim.
Hocam beğendiniz mi oyunu? Almayı düşünüyorum.
Hocam daha yeni başladım ama çok ilginç ve içine çeken bir hikayesi var şuanlık. Oynanışta hoşuma gitti. Ben Steam üzerinden 7 TL gibi iyi bir fiyata aldım bence alabilirsiniz.

Hepinize yorumlarınız için teşekkürler. Sanırım kendi başıma oynayıp oyunu kendim çözmeyi deneyeceğim.

Hocam daha yeni başladım ama çok ilginç ve içine çeken bir hikayesi var şuanlık. Oynanışta hoşuma gitti. Ben Steam üzerinden 7 TL gibi iyi bir fiyata aldım bence alabilirsiniz.
Türkçe yama buldunuz mu hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı