Alan Wake Oyun Hikayesi

Mearty

Hectopat
Hikayeyle oyunun sonunu bağdaştıramadım. Sonda Alice kurtuluyor ama Alan'a ne olduğunu anlamadım. Kasabayı kurtarmak için kendinimi feda etti karanlık tarafa mı düştü? Ve garson kız ve FBI ajanı arasındaki ilişkiyi açıklar mısınız?

Not: Oyunun ara sahnelerini geçmedim, televizyon ve radyoda hikayeyle bağlantılı olan kayıtları dinledim (izledim). Taslakların hepsini okudum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunun sonunda her şeye baştan daha kötü başlanıyor. O kadar yok etmeye çalıştığımız göldeki kötülük okyanus oluyor. Daha fazla bilgi için oyun hikayesini baştan sona okumanı tavsiye ederim. Aslında Alan da yokmuş ondan önceki yazar Alan'ı her şeyi düzeltmek için yazmış. Kısır döngü.
Oyunun sonunda her şeye baştan daha kötü başlanıyor. O kadar yok etmeye çalıştığımız göldeki kötülük okyanus oluyor. Daha fazla bilgi için oyun hikayesini baştan sona okumanı tavsiye ederim. Aslında Alan da yokmuş ondan önceki yazar Alan'ı her şeyi düzeltmek için yazmış. Kısır döngü.

Çözüm
Anlamadim :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı