Alan Wake 2 ilk günden kırıldı!

Ah bu haber çok kötü, korsan desteklemem. (Oyunu Torrentten indirmeyi anlatır mısınız?)

Korsana destek vermiyorum diyenlerin çoğunun yaptığı. :D

Ah bu haber çok kötü, korsan desteklemem. (Oyunu Torrentten indirmeyi anlatır mısınız?)

Korsana destek vermiyorum diyenlerin çoğunun yaptığı. :D
Hocam reddedileceğini bile bile, Alan Wake 2 nasıl indirilir diye rehber yazdım yarım saat, sanırım direkt reddedildi :)
Ama bir ceza veya bildirim gelmedi, sadece bekleyen konular kısmındaki konu siteyi yenileyince yok oldu. Reddedilince bir bildirim gelmesi gerekiyor mu, bir bilginiz var mı?

Hocam 63.5 GB'i ne ara indirmiş :) Meraktan soruyorum, sağlayıcı nedir?
Neyse, bu oyun Direct Play diye biliyorum. Yani kurulum yok. Dosyayı nereye indirdiyse Alan Wake 2 isimli bir dosya inmesi lazım, dosyaya girip .exe dosyasını çalıştırırsa oyun açılacaktır.
Ama oyunu part'lı indirmiş de olabilir böyle ise dosyaları birleştirmesi gerekli, Winrar veya 7zip gibi uygulamalarla kolayca birleştirebilir. Eğer sorun değilse inen dosyanın ss'ini atar mısınız? Ona göre daha rahat yönlendirme yapabilirim.
İnternet 500Mbps hocam 15 dk falan sürüyor bende de :d

Ben oyunu beğenmedim bu arada çok yavaş ilerliyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-28 231813.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-28 231813.png
    153,2 KB · Görüntüleme: 103
  • Ekran görüntüsü 2023-10-29 003258.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-29 003258.png
    126,4 KB · Görüntüleme: 79
GTX 1050 Ti ile oyunu oynamaya çalışacağız bakalım.

Oynadığım en iyi grafikli oyun olabilir. RT kapalı ultra'da 30fps falan alıyorum ama fsr2 görüntüyü çok fazla bozuyor nedense.

Geri
Yukarı