Alan Wake 2 - Sam Lake & Max Payne detayı

452695

Hectopat
1684968821195.jpeg

Arkadaşlar YouTube yorumlarında ve çeşitli Twitter sayfaları sam Lake'in burada genç Max Payne'i canlandırdığı söylenmiş. Ve bu detay beni gerçekten heyecanlandırdı. Bilmeyenleriniz için sam Lake Max Payne serisinin yaratıcısı ve aynı zamanda karaktere hayat veren ilk kişi. Umarım kendisi oyunda hatrı sayılır miktarda gözükür.

Kafamda uymayan tek detay Max Payne önceden bir dea ajanı daha sonrasında ise cinayet masası dedektifi olmuştu. Burada ise FBI ile konuştuğu gözüküyor.

Eğer tüm bunlar doğruysa remake oyunlarda Sam Lake'i göreceğiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayriyeten Remedy'nin patronu, Alan Wake'in yazarı. Kendi yazdığı oyunda tamamen farklı bir karakteri canlandırıyor büyük ihtimal.

Sam Lake Max Payne'e ne kadar çok benzese de Max Payne isim hakları Rockstar'da olduğu için Max Payne olarak oyunda olacağını düşünmüyorum. İsim haklarından dolayı Rockstar parayı gördü mü kaçırmaz pay ister.

Pek olası gelmedi ama imkansız değil.

Max'in zaman yavaşlatma olayını bir şekilde doğaüstülüğe bağlayabilirler, ilk iki oyun yeniden yapılıyor, ortak evrene uymayan şeyleri böyle çıkarabilirler.

Control ile alan wake zaten aynı evrende, Quantum Break'i de araya kat, al sana remedyverse.

Geri
Yukarı