Alan Wake 2'yi anlayamamak

Hocam eğer elinizde 1 ve American Nightmare yoksa YouTube'dan özet videolarını izleyebilirsiniz. Eğer varsa oynamanı tavsiye ederim, çünkü özetle dinlemekle oynamak arasında büyük bir fark var. (en azından bana göre.)

Hocam yok, oynamam. Yani ben çok sevmedim, zaten hiç korku gerilim de oynamam. Videodan ilk oyuna bakayım.

Sam Lake, oyunun hikâyesinin anlaşılabilmesi için önceki Alan Wake oyunlarının oynanmasının gerekli olmadığını belirtmiştir.

Yani, anlamamanizin sebebi bu degil. Ben de birinci oyunu oynamadan basladim, ancak ozet videosuyla ve ikinci oyunun anlatimiyla anladim.

Sam Lake, oyunun hikâyesinin anlaşılabilmesi için önceki Alan Wake oyunlarının oynanmasının gerekli olmadığını belirtmiştir.

Yani, anlamamanizin sebebi bu degil. Ben de birinci oyunu oynamadan başladım, ancak ozet videosuyla ve ikinci oyunun anlatimiyla anladim.

Özet videosu izledim diye kendin diyorsun zaten demek ki bilmek gerekiyormuş değil mi ?

Özet videosu izledim diye kendin diyorsun zaten demek ki bilmek gerekiyormuş değil mi ?
Ozet videosu izlemeden baslasan yine Alan Wake 2 kendisi anlatiyor oynayinca. Ozet videosunu izlemek istege bagli. Alan Wake 1 zaten oynasan da pek anlamazsin, (cogunlugun dedigi) 2'de anlatiyor 1'deki tam seyleri.

Geri
Yukarı