Alberto sego parfüm alınır mı?

Yazdıklarının arasında with you ve spicebomb kullandım orijinal olarak ama bu ikisi kış parfümleri yani yaz için ideal değiller.

Daha önce kullanıp bildiğim kokular. Le beau parfümünü yaz için yazmıştım sadece.

Kokuları orijinallerine bayağı yakın ama kalıcılık konusunda iyi olduklarını düşünmüyorum.

Konudan sonra gidip muscent aldım fakat muscent bile tatmin etmedi. Daha önce kullandığım bargello ve david walker parfümler daha kalıcıydı. Şu anda da alberto alacağım bakalım kıyas yaparım.

Muscenti gereksiz pahalı buluyorum ben. Tutaste ve Alberto Sego deneyin bence önerim önce tutaste denemeniz.

Denediniz mi hocam? Denediyseniz eğer bir güncelleme yapabilir misiniz?

Muscent için tatmin etmedi lakin alberto sego veya Tutaste'yi henüz almadım, önümüzdeki günlerde alacağım o zaman güncellerim.

Tutaste parfümlerim geldi ve yaklaşık olarak 2 gündür kullanıyorum. Gerçekten abarttıkları kadar varmış. Kalıcılık ve yayılım oranı gerçekten yüksek. Bargello, dawid walker, Muscent'den sonra ilaç gibi geldi gerçekten. Aldığım parfümler One million Elixir'e ve terre D'hermes modeliydi. One million Elixir'e tam istediğim gibi şekerli bir koku ben sevdim, terre D'hermes ise biraz daha oturaklı bir koku. Terre D'hermes alacak olursanız muhtemelen ilk sıkışta memnun kalmayacaksınız yoğun bir narenciye kokacak fakat 15 dakika sonra koku oturduğunda ne kadar güzel olduğunu fark edeceksiniz.

Son düzenleme:
Hocam Alberto Sego'da deneyip son durumu yazarsanız çok sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…