Çözüldü Albion Online 0xc00007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

cyperus

Hectopat
Oyunu "Steam" üzerinden indirdikten sonra oyunu oynaya basıyorum 3-4 saniye çalışıyor yaziyor sonra sanki hiç basmamışım gibi, çalışıyor yazısı kayıp oluyor. Daha sonradan şu konumdaki "C:\Program files (x86)\Steam\steamapps\common\Albion Online\launcher''
"Albionlauncher" adlı exe dosyasına tıklayınca da "uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc000007b). Adlı hatayı alıyorum C++ ve frame network uygulamalarını sılip baştan yükledim işe yaramadı. Eksik DLL dosyasına baktım oda yoktu. Ne yapacağımı bilemedim, log almayı bilmedigim için proces monitor videosunu izledim harfiyen yaptım ve sadece 2 tanesi mavi oldu onlarında 2 side aynı hataydı

Mavi olanların gösterdigi uzantı: HKLM/System/CurrentControlSet/Control/Session Manager/Raise exceptionon possible deadlock.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll

Merhaba, bunu silin ve bunları kurun.

Raporu bizimle paylaşmaya ne dersin?

C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll

Merhaba, bunu silin ve bunları kurun.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı