ALC 892 Cloud Alpha performansı nasıl?

Bütçe
800
Hocam bende de aynı ALC892 ve Cloud Alpha var hata mı ettim almakla Cloud Alpha'yı?

Kulaklığı yaklaşık 1 aydır yoğun olarak kullanıyorum 1 aylık deneyimlerimi şöyle aktarayım. Öncelikle rahatlık olarak inanılmaz rahat o konuda şüpheniz olmasın. Ses kalitesi ve yüksekliği olarak şahsen memnunum ama şöyle bir şey fark ettim eğer uzatma kabloyu takmadan direk tek jak ile takarsanız daha şiddetli ses alıyorsunuz mikrofonu kullanmayacağınız zamanlarda yapabilirsiniz bunu. Ses kasma olarak da adım sesleri patlama sesleri rahatlıkla alınabiliyor. Sadece Warzone da denedim bu arada. Şöyle bir şey de ekleyeyim 1 haftalık Dolby Atmos deneme sürecim oldu sesi gerçek anlamda kalitesini arttırıyor ama müzik dinlerken oluyor bu 42 lira gibi bir ücreti var vermeyi düşünüyorum bence siz de bir deneyim derim.

Kulaklığı yaklaşık 1 aydır yoğun olarak kullanıyorum 1 aylık deneyimlerimi şöyle aktarayım. Öncelikle rahatlık olarak inanılmaz rahat o konuda şüpheniz olmasın. Ses kalitesi ve yüksekliği olarak şahsen memnunum ama şöyle bir şey fark ettim eğer uzatma kabloyu takmadan direk tek jak ile takarsanız daha şiddetli ses alıyorsunuz mikrofonu kullanmayacağınız zamanlarda yapabilirsiniz bunu. Ses kasma olarak da adım sesleri patlama sesleri rahatlıkla alınabiliyor. Sadece Warzone da denedim bu arada. Şöyle bir şey de ekleyeyim 1 haftalık Dolby Atmos deneme sürecim oldu sesi gerçek anlamda kalitesini arttırıyor ama müzik dinlerken oluyor bu 42 lira gibi bir ücreti var vermeyi düşünüyorum bence siz de bir deneyim derim.

Ses kartı alsam nasıl olur hocam? ASUS xonar SE mesela.

Ses kartı alsam nasıl olur hocam? ASUS xonar SE mesela.

Kulaklığı daha iyi veya daha kötü bir ses kartında deneme fırsatım olmadığı için kulaklığın maksimum performansı bu diyemiyorum o yüzden ses kartıyla kesin olarak şiddeti veya netliği artar mı bilmiyorum maalesef.

Hocam aldınız mı ürünü memnun musunuz? Ses kartı almadan mikrofonu kullanabiliyor musunuz almak gerekiyorum mu? Bende MSI B350M PRO VDH var galiba ses sürücüsü ALC892 olması gerekiyor (hort için kusura bakmayın)

Gayet memnunum. Yukarıda söylediğim yorumlar aynen geçerli rahatlık anlamında şüpheniz olmasın ses anlamında da ben memnunum daha iyi ses kartlarında ne olur bilmiyorum ama şu an tatmin ediyor. Mikrofonu kullanılıyor ve dışarıdan 0 ses alıyor hatta kulaklığı masaya koyup konuştuğunuz da bile almıyor sesi sadece kulağınızdayken alıyor sesi de bayağı net.

Yeni konular

Geri
Yukarı