ALC 892 Cloud Alpha performansı nasıl?

Bütçe
800
Gayet memnunum. Yukarıda söylediğim yorumlar aynen geçerli rahatlık anlamında şüpheniz olmasın ses anlamında da ben memnunum daha iyi ses kartlarında ne olur bilmiyorum ama şu an tatmin ediyor. Mikrofonu kullanılıyor ve dışarıdan 0 ses alıyor hatta kulaklığı masaya koyup konuştuğunuz da bile almıyor sesi sadece kulağınızdayken alıyor sesi de bayağı net.

Ben sipariş ettim sizin yorumlarınıza göre fakat, bu 7.1, değil Cloud ll 7.1 sıkıntı olur mu oyun içerisinde ses kasmamda hangisi daha iyi ona göre iptal edeceğim.

Ben sipariş ettim sizin yorumlarınıza göre fakat, bu 7.1, değil Cloud ll 7.1 sıkıntı olur mu oyun içerisinde ses kasmamda hangisi daha iyi ona göre iptal edeceğim.

Hocam Cloud 2'nin kendi dahili ses kartı var zaten. USB ile bağlanıyor. Jaklar ile değil. Bu sebeple sıkıntı çıkmaz.

Çoğu anakartların içindeki ses kartları çok kötü. Cloud Alphanın hakkını veremiyorlar. Ses kartı almak gerekiyor Cloud Alpha için. Asus Xonar DGX önerebilirim F/P ürün şuan stoklarda varmı bilmiyorum ama 2. el olarak da alabilirsiniz. 2-3 senedir bu ikiliyi kullanıyorum.

Geri
Yukarı