ALC 892 Cloud Alpha performansı nasıl?

Bütçe
800

Ben sipariş ettim sizin yorumlarınıza göre fakat, bu 7.1, değil Cloud ll 7.1 sıkıntı olur mu oyun içerisinde ses kasmamda hangisi daha iyi ona göre iptal edeceğim.

Ben sipariş ettim sizin yorumlarınıza göre fakat, bu 7.1, değil Cloud ll 7.1 sıkıntı olur mu oyun içerisinde ses kasmamda hangisi daha iyi ona göre iptal edeceğim.

Hocam Cloud 2'nin kendi dahili ses kartı var zaten. USB ile bağlanıyor. Jaklar ile değil. Bu sebeple sıkıntı çıkmaz.

Çoğu anakartların içindeki ses kartları çok kötü. Cloud Alphanın hakkını veremiyorlar. Ses kartı almak gerekiyor Cloud Alpha için. Asus Xonar DGX önerebilirim F/P ürün şuan stoklarda varmı bilmiyorum ama 2. el olarak da alabilirsiniz. 2-3 senedir bu ikiliyi kullanıyorum.

ben 6 7 aydır ALC892 ile alpha kullanıyorum ses konusunda sıkıntı yok süper ancak CS:GO da felan bazen sesler karışıyor çözemedim

7.1 zaten kimse tarafından tavsiye edilmiyor bende etmiyorum ses kasmada stereo hala çok daha önde.

7.1 zaten kimse tarafından tavsiye edilmiyor bende etmiyorum ses kasmada stereo hala çok daha önde.

Hocam sipariş ettim Cloud Alpha'yı yarın elimde inşallah bir sıkıntısı olmaz. Ses kartımını bir sıkıntı yapacağını düşünmüyorum. Ayrı olarak ses kartına para vermekte istemiyorum.

Amazon'da geçenlerde 750 lira civarına gördüm ama param olmadığı için alamamıştım. Sizce daha fazla bekleyeyim mi yoksa fiyatı daha da artmadan alayım mı?

Kanka ben beklemedim artar diye düşündüm ama bana pek güvenme, anlamam düşüp düşmeyeceğeni, genelde artıyor, durumuna göre.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…