Çözüldü ALC 897 HyperX Cloud Alpha'yı besler mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DracheN

Megapat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 12400F (6C/12T) GPU: MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB GDDR6 192Bit RAM: GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16 Motherboard: MSI H610M BOMBER DDR4 3200MHz(OC) SSD: Kioxia 500GB Exceria NVMe M.2 SSD (1700MB R / 1600MB W) PSU: THERMALTAKE TR2 S 650W 80 PLUS Case: MSI MAG FORGE M100R ARGB Monitor: MSI MAG 251RX 240HZ 1MS GtG 10-bit OS: Windows 11 Home SL
Arkadaşlar ALC 897 ses kartına sahibim, HyperX Cloud Alpha'yı rahatlıkla besler mi?

Çözüm
Uzun süredir araştırmama rağmen ALC 897 hakkında hiçbir bilgi bulamadım. O hariç bütün ALC 800 serisi hakkında bilgi var. ALC 800 serisinde de pek çok model olmasına rağmen tek iyi olan versiyon 889 olan ve o da eski anakartlarda var. Yani 897'nin pek iyi olacağını düşünmüyorum. Zaten genelde de ALC 892/ALC 897 şeklinde yazıyor anakart üreticileri bu bilgiyi sitelerinde paylaştıklarında. 892'ye yakın bir şey muhtemelen ama yine de kesin konuşamıyoruz çünkü bilgi yok.
Açıkçası güçlü bir yonga değil. Tam olarak beslemez.

Uzun süredir araştırmama rağmen ALC 897 hakkında hiçbir bilgi bulamadım. O hariç bütün ALC 800 serisi hakkında bilgi var. ALC 800 serisinde de pek çok model olmasına rağmen tek iyi olan versiyon 889 olan ve o da eski anakartlarda var. Yani 897'nin pek iyi olacağını düşünmüyorum. Zaten genelde de ALC 892/ALC 897 şeklinde yazıyor anakart üreticileri bu bilgiyi sitelerinde paylaştıklarında. 892'ye yakın bir şey muhtemelen ama yine de kesin konuşamıyoruz çünkü bilgi yok.

Çözüm
Büyük ihtimalle hangisini bulursalar onu takıyorlar.

Ben de bilemedim, araştırdım bazıları besler diyor bazıları besleyemez diyor.

Besler diyenlerin bir kanıtı varsa ve paylaşırsa seviniriz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HyperX şöyle bir yazı yazmış.

@DracheN paşam al bunun USB ses kartlı olanı ve bak keyfine. Bu kadar basit.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HyperX şöyle bir yazı yazmış.
ALC 887 için yazılmış bu. Ayrıca ALC 887'ye bunu demeleri komik. Çünkü ALC 887, 892'nin güncel olmayan versiyonu. Yani 892'den bile kötü. Ek olarak 887 ve 892'nin en büyük problemleri ses seviyesinin düşük olması zaten. %100 ses bile yapsan arttırma ihtiyacı hissediyorsun sesi.

Geri
Yukarı