ALC887 ses kodeği ile Razer kulaklık kullanılır mı?

shisuixap

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bayağı bakmıstım bu konu hakkındaki forumlara size sormak istiyorum şu an 1000 liraya Razer BlackShark V2 X var 2000 lıra da Razer BlackShark V2 modeli var. Anakartımda ALC887/897 ses codeci bulunmakta ne gibi farklar oluşur? 1000 lira fazla vermeye değer mi yoksa bu durumda paramı çöpe mi atarım V2 alırsam?

1000 lira fazla vermeye değer mi yoksa bu durumda paramı çöpe mi atarım V2 alırsam?
Yalnız ses kartı olarak değil, kalite olarak da daha iyi V2 modeli. Ben Special Edition aldım. Pro modeli gibi kutu içeriği var kendi Razer çantasıyla beraber çıkıyor ve kulaklık süngeri daha iyi gürültü engellemesi var demişlerdi bana.

Yalnız ses kartı olarak değil, kalite olarak da daha iyi V2 modeli. Ben Special Edition aldım. Pro modeli gibi kutu içeriği var kendi Razer çantasıyla beraber çıkıyor ve kulaklık süngeri daha iyi gürültü engellemesi var demişlerdi bana.
değer midir hocam parasına v2

@shisuixap ben verdim hatta Special Edition aldım Pro modeli içeriği vardı. Amazon Germany'den aldım kargo beraber 2k geldi ürün, 1 Ay olmadı satın almam. Garantisi Amazon zaten ve Razer'da destek verdiğini gördüm Global'a mesaj atıp ki zaten Razer ürünlerinde sanırım kolay kolay sorun olmayacağını iletilmişti bana.

@shisuixap ben verdim hatta Special Edition aldım Pro modeli içeriği vardı. Amazon Germany'den aldım kargo beraber 2K geldi ürün, 1 ay olmadı satın almam. Garantisi Amazon zaten ve Razer'da destek verdiğini gördüm Global'a mesaj atıp ki zaten Razer ürünlerinde sanırım kolay kolay sorun olmayacağını iletilmişti bana.

Ben İtopya'dan sipariş vermeyi düşünüyorum bir sıkıntı durumunda değişim vs. yaparlar mı hocam bu konu hakkında bılgınız var mıdır?

Ben İtopya'dan sipariş vermeyi düşünüyorum bir sıkıntı durumunda değişim vs. yaparlar mı hocam bu konu hakkında bılgınız var mıdır?
İtopya bu konuda çok şikayet var hocam, faturayı da çok geç gönderiyorlar. Hijyenik ürün olduğu için iade-değişim hiç yapmazlar. Amazon 30 gün içinde direkt size koşul sunmadan tüm paranı iade ediyor, yurt dışı ürünlerinde ise 30 gün geçtikten sonra 2 yıl boyunca Amazon garantisiyle ürünün vergisi hariç bir sorun olduğu halde ürünün fiyatı neyse direkt iade edip, vergi iadesini parasında 6 ay içinde hesabına para geliyor.

İtopya bu konuda çok şikayet var hocam, faturayı da çok geç gönderiyorlar. Hijyenik ürün olduğu için iade-değişim hiç yapmazlar. Amazon 30 gün içinde direkt size koşul sunmadan tüm paranı iade ediyor, yurt dışı ürünlerinde ise 30 gün geçtikten sonra 2 yıl boyunca Amazon garantisiyle ürünün vergisi hariç bir sorun olduğu halde ürünün fiyatı neyse direkt iade edip, vergi iadesini parasında 6 ay içinde hesabına para geliyor.

Tamamdır hocam çok teşekkürler.

Geri
Yukarı