Ücretsiz Alchemy Garden Steam Key

Siz aldınız mı? Ban yer miyiz?

Neden ban yiyesin? Ben aldım Türkiye Steam hesabım ile etkinleştirdim hiçbir şey olmadı bundan önce Fanatical'in verdiği oyunları da etkinleştirdim.

İzin verilmeyen 23 ülkeden biriyiz, HAYIRLI OLSUN!!(!)

Neden ban yiyesin? Ben aldım Türkiye Steam hesabım ile etkinleştirdim hiçbir şey olmadı bundan önce Fanatical'in verdiği oyunları da etkinleştirdim.
Hocam siz nasıl aldınız oyunu ya? Ben Steam hesabı bağlayınca gümledim :)

Son düzenleme:
İzin verilmeyen 23 ülkeden biriyiz, HAYIRLI OLSUN!!(!)

Hocam siz nasıl aldınız oyunu ya? Ben Steam hesabı bağlayınca gümledim :)

VPN ile Almanya, Fransa gibi ülkelere bağlanıp hesap açıp alabiliyorsunuz. Opera VPN ile almanız gerekmekte diğer VPN programları hata veriyor. Sitede oturum açarken ve ya hesap açarken VPN'i kapat, oturum aç. Daha sonra Opera'dan VPN aç ve sayfayı yenile. Kodu al, kod geldikten sonra VPN'i kapatıp Steam'den etkinleştir.

Steam hesabını bağlayın ayarlardan bağladıktan sonra (bağlantı yaptıktan sonra) bölge hatası verse de sıkıntı değil. Alırken sepette bölge hatası verirse sepetten oyunu silin sayfayı kapatın VPN'i kapatın vpn konumunu değiştirin sonra tekrar VPN açıp siteye girin tekrar sepete ekleyin alın. Yine olmaz ise çerezleri silin oturumu kapatın ve tekrar kırmızı kısmı tekrarlayın.

Bu arada bu site güvenilir herhangi bir sıkıntı olmaz Steam hesabınızı bağlamak konusunda.

Eki Görüntüle 1703875
Dediğim gibi ben üste dediklerimi yaparak aldım. Bu arada acele edin bitebilir.
Bunları uygula.

Geri
Yukarı