Max Payne 1, Steam key 15,27 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güvenilirse bende almayı düşünüyorum, kodlar bitmeden alan biri bilgilendirebilirse güzel olur.

Şöyle bir şey buldum ama güvenilir mi bilmiyorum.

Şu site güvenilir mi bilen var mı? Max Payne 2 almayı düşünüyorum.

Ben alacağım birazdan sitenin yorumları iyi gözüküyor. (üstteki sitenin)

Güvenilirse bende almayı düşünüyorum, kodlar bitmeden alan biri bilgilendirebilirse güzel olur.

Şöyle bir şey buldum ama güvenilir mi bilmiyorum.

Şu site güvenilir mi bilen var mı? Max Payne 2 almayı düşünüyorum.
Üstteki mesajları herhalde hiç okumuyorsunuz.

@DTB ve @pixeliko site güvenilir, alabilirsiniz.

@Osman Nuri23, böyle bir hata alıyorum. Nasıl çözebilirim?
4.PNG

Aynı hatayı aldım şimdi bende.
Bu sitede de kod yok ondan dolayı. Siz Gamebillet adlı siteyi takip etmeye devam edin. Kod gelirse 2. oyunu da sonradan Gamebillet'ten alırsınız.
Destek ile iletişime geçmemiz gerekiyormuş. Lokasyondan kaynaklı sanırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hayırlı olsun. Siz de herhalde Steam'den kaldırıldığı için alamayanlardansınız. Alamayanlara yardımcı olduğuma memnun oldum.
Destek ile iletişime geçmemiz gerekiyormuş. Lokasyondan kaynaklı sanırım.
Kod bitmiş hocam uğraşmayın bence. Zaten kod olsa Gamebillet'te de kod olurdu. Gönlünüz rahat etmiyorsa şunu deneyebilirsiniz .Başka bir oyunu sepete ekleyip ödeme yapabiliyorsanız o sitede kod bitmiş demektir.

Zamanında steam'den alamayınca başka yöntemlerle oynayıp bitirmiştim 1 ve 2'yi şimdi bir daha oynamak için alacağım ama 3'e zam gelmişti bi ara, bende zamdan sonra almaya niyetlenip alamamıştım. Ucuzken alıp kod olarak satan var mıdır acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı