Alçıyı Erken Çıkarmak

Gus Fring

Kilopat
Geçen hafta hastaneye gittim maçtan sonra acildeki doktor röntgen çekti bişey göremedi sonra tomografi çekti ve çatlak olduğunu söyledi. Dün normal olarak ortopedi bölümüne gittim durumu anlattım, doktor kırık veya çatlak görmediğini söyledi. Şüpheli bir durum var dedi ve alçı 2 hafta daha kalsın dedi. Şuan ayağımda herhangi bir ağrı yok üstüne basabiliyorum ve ağırlığımı üstüne verince ağrı olmuyor. Alçıyı çıkarsam ileride sıkıntı olur mu? Çıkardıktan sonra ayağıma medikalden ayak bilekliği alacağım sabit durması için. Alçıyla okula gidemiyorum.

Geçen hafta hastaneye gittim maçtan sonra acildeki doktor röntgen çekti bişey göremedi sonra tomografi çekti ve çatlak olduğunu söyledi. Dün normal olarak ortopedi bölümüne gittim durumu anlattım, doktor kırık veya çatlak görmediğini söyledi. Şüpheli bir durum var dedi ve alçı 2 hafta daha kalsın dedi. Şuan ayağımda herhangi bir ağrı yok üstüne basabiliyorum ve ağırlığımı üstüne verince ağrı olmuyor. Alçıyı çıkarsam ileride sıkıntı olur mu? Çıkardıktan sonra ayağıma medikalden ayak bilekliği alacağım sabit durması için. Alçıyla okula gidemiyorum.
Doktor ne dediyse uy. Burdaki kimse senin röntgenini görmedi görsede yorumlabilicek birisi var mı bilemem. Muhattap alıcağın kişi biz değil doktor olmalı.

Bende öyle düşünüyorum ancak şüpheli bir durum demesi saçma geldi insanları kısa sürede muayene edip göndermek tarzında bişey. Başka doktora göstermek en iyisi.
Ayrıca anlamadığım şey kırık veya çatlak yok ise neden alçıda duruyor.

Son düzenleme:
Ben kırık ayakla bir ay gezdim koştum top oynadım şişlik yavaş inince kafama takıldı doktora gittim kırılmış kaynamış dedi :D ama şans işi yanlış da kaynayabilirdi. Bence çıkarma.

Başka doktora gittiniz mi? Geçmiş olsun...

Geri
Yukarı