Aldatılmak

İntikam almayı eksik edersen gerçeğe boyun eğersin. Etmezsen, kızın yanına kar bırakmazsın.

İntikam gerek Fitness'a gitmen olur, gerek işinde o kadar başarılı olman olur ki seni televizyondan izlemek zorunda kalması olur, bazen de ağzından çıkan söz senin yerine intikamı alır... Ve şunu da söyleyeyim, uzun zaman sonra alınan intikam kadar tatlı bir şey yok.

Kızın çevresine kendini unutturmamalısın. Sana çektirdiği acıyı hatırlayıp durmalı. Düşünsene, en basitinden kızın arkadaşları senin hakkında sürekli konuşuyorlar ve "ya baksana misterscofield kendisini nasıl geliştirmiş" diye muhabbet açıyor arkadaşları... Kıza acı çektirirsin ve kız ister istemez sana gelmeye çalışır.

Ben de senin gibi birisiydim yaklaşık 1-2 sene öncesine kadar. Hiç kız arkadaşım olmadı ama 5 kez reddedildim. Ben de efkarlı şarkılara sarmıştım. Ve 5. reddedilmemin sonucunda "bunlara karşı bir şey yapmam gerek" diyerek psikolojik teknikleri araştırmaya başladım, bunları öğrendim. Acımı unutmam zor olmadı. Şimdi sana tavsiye veriyorum. Kendini öyle bir geliştir ki, kızın çevresinde sürekli sen konu ol. Sürekli kıza seni hatırlatsın arkadaşları.

Hocamın dediğine bende katılıyorum intikam alki onun yüzü düşsün seninki gülsün.

Olan 2 yılınıza olmuş gerisi önemli değil zaten. Üzülün ama şunu asla unutmayın o kişi sadece sizin zamanınızı boşa harcatan birisi. Daha fazla üzülüp asla değmeyecek birisi için zaman kaybetmeye ve psikolojik olarak kendinizi yıpratmanıza hiç gerek yok.

Toplarsın dostum, zamanla.

Ayrıca umarım herkese şüpheyle yaklaşmayı öğrenmişsindir. Bunu bir hayat tecrübesi olarak alman iyi olur.
Sorsalardı tecrübe edinmek ister misin diye hayır derdim.
Ama bir şey söyleyeyim aldatılan kişilerin bakış açıları neredeyse değişiyor.
Evet kadınlardan tamamen ilişkimi kestim.
Ama bir şey söyleyeyim aldatılan kişilerin bakış açıları neredeyse değişiyor.
Evet kadınlardan tamamen ilişkimi kestim.
Olan 2 yılınıza olmuş gerisi önemli değil zaten. Üzülün ama şunu asla unutmayın o kişi sadece sizin zamanınızı boşa harcatan birisi. Daha fazla üzülüp asla değmeyecek birisi için zaman kaybetmeye ve psikolojik olarak kendinizi yıpratmanıza hiç gerek yok.
Keşke birden olsa.

Geri
Yukarı