Aldığım ceza nerede yazıyor?

Alpaslan64

Hectopat
Makaleler
1
Bugün sabah "Gereksiz Mesajlar" gerekçesi ile ceza almışım. Cezaya lafım yok, sonuna kadar uygulansın ama nerede olduğunu görseydim daha iyi olurdu.

Technopat.jpg

Technopat 1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne zaman zamanları olmuş ki şimdi veya daha sonra olsun. Yazdığım mesajın üzerinden 1hafta geçmiş yazım yanlışı cezası alıyorum ama yaptığım yanlış ney doğrusu nasıl olur anlatan yok.

Yazdığım mesajın üzerinden 1hafta geçmiş yazım yanlışı cezası alıyorum
Yeni rapor etmişlerdir. Yani adam kalkıyor bir ay önce açılmış konuyu okuyor ve gördüklerini rapor ediyor. E moderatör de rapor sayfasında görünce mesajın yazıldığı tarihin bir önemi kalmıyor malum.

Yeni rapor etmişlerdir. Yani adam kalkıyor bir ay önce açılmış konuyu okuyor ve gördüklerini rapor ediyor. E moderatör de rapor sayfasında görünce mesajın yazıldığı tarihin bir önemi kalmıyor malum.
Peki bu durumda yaptığım yanlışı öğrenme hakkım olmuyor mu? Olması lazım ki doğrusunu öğrenelim. Bize hatamızı yazsınlar istenilen şey gayet net. Bu konuda bir sürü mesaj bir sürü konu açıldı kapandı değişen birşey yok.

Peki bu durumda yaptığım yanlışı öğrenme hakkım olmuyor mu? Olması lazım ki doğrusunu öğrenelim. Bize hatamızı yazsınlar istenilen şey gayet net. Bu konuda bir sürü mesaj bir sürü konu açıldı kapandı değişen bir şey yok.
O konuda haklısın tabii. Benim demek istediğim yoğunluktan veya sistemsel bir şeyden dolayı o bildirim yapılamamıştır manasında. "Şu mesajınızdan dolayı" diye ibare ve link en güzeli tabii.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı