Aldığım ceza

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Abstrack99

Hectopat
İlk olarak aldığım ceza yasaklı sitelerden birini paylaşmam olarak gösteriliyor lakin yönetici Burak Alkan'ın paylaştığı Technopat kurallarında gözükmüyordu, ben paylaştığım sitenin orada ki yasaklı sitelerden birisi ile karıştırıldığını düşünüyorum, yasaklı sitelerin arasında user benchmark var ama ben PassMark Software'in sitesini paylaştım kuralların güncellenme tarihi eski ama ama PassMark software de eski bir site yasaklı olsa daha önceden yer alırdı diye düşünüyorum. Site zaten bir işlemciyi test ederken ki yöntemlerini paylaşmış. PassMark CPU Benchmarks - CPU Test Information. Burada aldığım sonuçlar diğer yöntemlerle de doğru orantılı hatalı olduğunu düşünmüyorum eğer öyle ise o zaman CPU-Z, Cinebench ya da 3DMark gibi sistem karşılaştırma için veya işlemci, ekran kartı gibi bileşenleri karşılaştırmak için kullanılan benchmark programları da hatalı diyebiliriz ama bu programlar da alınan sonuçlar da birbiriyle tutarlı ve doğru olduğunu düşünüyorum. Moderatörlerden bu konuda bir ricada bulunmak isterim aslında daha önceden Ali Güngör Cinebench ile ilgili bir paylaşımda bulunmuştu işlemci test aracı olarak bu yüzden programı legal ve doğru sayabiliriz o zaman bu ve bunun gibi programları, siteleri hangilerini doğru ve baz almamız gerektiği ile ilgili bir paylaşımda bulunur iseniz herkes açısından çok daha verimli olacaktır diye düşünüyorum. Ek olarak geçenlerde yine bir cezadan dolayı 1 saatlik bir süre yetkilerim kısıtlandı ama süre bitmesine rağmen yine devam etti bunu en son biraz uğraşarak bildirmeyi başardım bugün bu aldığım hatada yine aynısı oldu sistemden kaynaklanan bir hata mı yoksa geçen ki mod mu denk geldi gıcıklık mı yapıyor. 😅 @Recep Baltaş @Ali Güngör @MF

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı