Aldığım ekipmanlar nasıl?

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Ekipman alırken neredeyse her gün abimle konuştuk ve tartıştık, foruma konu açmadım. Aslında açmıştım ancak @Funny Valentine dışında yazan olmadığı için ben de forumu salıp abimle kendi başıma araştırmaya karar verdim, ekipmanları abime alıyoruz. Bir sürü ekipman baktık ve aralarından en iyisi bize bunlar gibi geldi, mousepad ve kulaklık hariç hepsini aldık.

https://www.hepsiburada.com/bloody-...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.77.6 (silikonların yuvarlak olması hariç bir sıkıntı görmedim bu kulaklıkta, kulakları rahatsız edebilir)

Redragon K512 Shiva RGB TR Q Membrane Mekanik Hisli Kablolu Gaming Klavye - incehesap.com (mekanik değil ancak YouTube'den gördüğüm kadarıyla sesi mekanik hisli gibi)

Xrades Space Hyper 90x40 Cm Xxl Gamings Oyuncu Mousepad | Trendyol (ilk başta QP Bilişim'deki mousepad'i düşünmüştük ancak bunun dokusu nedense daha kaliteli gibi geldi, üstelik görüntüsü de daha iyi. Ek olarak QP Bilişim'deki mousepad'in videosunu YouTube'da göremedim)

Son düzenleme:
Xrades Space Hyper 90x40 Cm Xxl Gamings Oyuncu Mousepad | Trendyol (ilk başta QP Bilişim'deki mousepad'i düşünmüştük ancak bunun dokusu nedense daha kaliteli gibi geldi, üstelik görüntüsü de daha iyi. Ek olarak QP Bilişim'deki mousepad'in videosunu YouTube'da göremedim)
Benim incelememe bakabilirdin. :(
Ya da @Esperoja incelemesine.

Klavye ve mouse güzel, kulaklığı bilmiyorum.

Gayet güzel, hayırlı olsun.
Teşekkür ederim, içimde bir tedirginlik vardı kalitesiz diyeceksiniz diye :)
Benim incelememe bakabilirdin. :(
Ya da @Esperoja incelemesine.

Klavye ve mouse güzel, kulaklığı bilmiyorum.
Sonra incelemeleri okuyacağım, mousepad'i de ona göre karar veririz.

Yeni konular

Geri
Yukarı