QP Honeycomb XL mouse pad incelemesi

Ürünü pazar günü QP üzerinden aldım, pazartesi kargolandı salı günü kargo bana geldi. Ürünün boyutları sitesinde söylendiği gibi geldi. Steelseries Rival 110 kullanıyorum hiç bir sıkıntı olmadan rahat bir şekilde kullanıyorum. Çözünürlük kalitesi gayet normal. Ürün 90x40 CM, kalınlığı 3mm. Beni korkutan asıl nokta dikişlerinin çok kalın olup oyun oynarken beni rahatsız edeceğiydi ancak dikişleri gayet ideal, yukarı doğru oluşturduğu çıkıntı beni rahatsız etmedi, alacak kişiler için gayet güzel bir tercih 50 TL'ye aldım. Ürünün alt tabanı gayet güzel bir şekilde masaya yapışıyor, herhangi bir kayma durumu yok.
Ürün bağlantısı: QP Honeycomb XL 90x40 Mousepad
WhatsApp Image 2020-11-24 at 12.31.16.jpeg
WhatsApp Image 2020-11-24 at 12.31.13.jpeg
WhatsApp Image 2020-11-24 at 12.43.05.jpeg
WhatsApp Image 2020-11-24 at 12.31.20.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bundan aldım. Sizinki de güzelmiş güle güle kullanın.

Hayırlı olsun hocam, tasarım olarak benim de hoşuma bu gitti ancak ebatları bir tık daha minik olduğundan dolayı bu modeli satın aldım. Umarım siz de memnun kalırsınız :).

Ürünü pazar günü QP üzerinden aldım, pazartesi kargolandı salı günü kargo bana geldi. Ürünün boyutları sitesinde söylendiği gibi geldi. Steelseries Rival 110 kullanıyorum hiç bir sıkıntı olmadan rahat bir şekilde kullanıyorum. Çözünürlük kalitesi gayet normal. Ürün 90x40 CM, kalınlığı 3mm. Beni korkutan asıl nokta dikişlerinin çok kalın olup oyun oynarken beni rahatsız edeceğiydi ancak dikişleri gayet ideal, yukarı doğru oluşturduğu çıkıntı beni rahatsız etmedi, alacak kişiler için gayet güzel bir tercih 50 TL'ye aldım. Ürünün alt tabanı gayet güzel bir şekilde masaya yapışıyor, herhangi bir kayma durumu yok.
Koku varmı acaba?

Ürünü pazar günü qp üzerinden aldım, pazartesi kargolandı salı günü kargo bana geldi. Ürünün boyutları sitesinde söylendiği gibi geldi. SteelSeries Rival 110 kullanıyorum hiçbir sıkıntı olmadan rahat bir şekilde kullanıyorum. Çözünürlük kalitesi gayet normal. Ürün 90x40 cm, kalınlığı 3mm. Beni korkutan asıl nokta dikişlerinin çok kalın olup oyun oynarken beni rahatsız edeceğiydi ancak dikişleri gayet ideal, yukarı doğru oluşturduğu çıkıntı beni rahatsız etmedi, alacak kişiler için gayet güzel bir tercih 50 TL'ye aldım. Ürünün alt tabanı gayet güzel bir şekilde masaya yapışıyor, herhangi bir kayma durumu yok.

Hocam selamünaleyküm bende bugün sipariş vereceğimde sizin modelden kalmamış qp hexa var onu alacağım acaba baskı kalitesi nasıl kaliteli mi kargo açısından sıkıntı var mı? Teşekkürler.

Geri
Yukarı