Aldığım oyunlar bir süre sonra sıkıyor

Merhaba.

Bu sizde de oluyor mu diye konu açtım. Arkadaşlar büyük bir heyecanla oyunu alıyorum, sonra 10-15 saat oynadıktan sonra pek oynayasım kalmıyor. ETS 2 (6 saat oynadım, sıktı), Blazing Sails (9 saat oynadım, sıktı), Dying Light (7 saat oynadım, sıkmadı ama pek giresim de yok). Sadece Valorant sıkmıyor. Sanırım o da rekabetçi oyun olduğundan dolayı.

Siz de bir süre sonra sıkılıyor musunuz? Bu tek bende mi oluyor?

Steam'deki oyunlardan en çok oynadığım Gang Beasts'i 36 oynamışim. Onun dışında 249 saat Valorant'im var.

Benim de uzun bir süredir zevk alarak oynadığım tek oyun Dying Light onun dışında hiçbir oyundan zevk alamıyorum.

@Iskenderun Size verebileceğim en iyi ve tek tavsiye oyunlara biraz ara vermeniz. Kafanızı rahatlatacak aktiviteler ile uğraşın, film dizi vb şeylerle sık sık zaman geçirin. Bir süre sonra oyun oynama isteğiniz artacaktır.

Rekabetçi oyunları seviyorsanız ve kafa dengi 3 ya da 4 arkadaşınız varsa Tom Clancy's Rainbow Six: Siege deneyebilirsiniz. Bunun dışında hikayesiyle sizi biraz daha bağlayacak keyifli oyunlar var. Bu tarz oyunlara yönelebilirsiniz. CS:GO gibi bir lanetten uzaklaştığımdan bu yana Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynuyorum. Arada oyun dışında farklı bir şeyler yapabilirsiniz. Kafayı rahatlatacak bir yürüyüş, koşu ve ya bisiklet, yüzme gibi aktiviteler olabilir.

Rekabetçi oyunları seviyorsanız ve kafa dengi 3 ya da 4 arkadaşınız varsa Tom Clancy's Rainbow Six: Siege deneyebilirsiniz. Bunun dışında hikayesiyle sizi biraz daha bağlayacak keyifli oyunlar var. Bu tarz oyunlara yönelebilirsiniz. CS:GO gibi bir lanetten uzaklaştığımdan bu yana Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynuyorum. Arada oyun dışında farklı bir şeyler yapabilirsiniz. Kafayı rahatlatacak bir yürüyüş, koşu ve ya bisiklet, yüzme gibi aktiviteler olabilir.
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununu alıp denedim ama oynayamadım, mantığı da anlamadım. Üzülüp geri iade ettim. 5-6 ay oluyor.

Dostum aynısı bende de oluyor ama sanırım sebebi çok fazla oynadığımdanmış. Okuldan geldikten sonra 1 saat falan oynayınca eskisi gibi sarmaya başladı bende.

CS:GO' ya neden lanet dediniz ? Biraz koydu bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı