Steam Aldığım oyunlar nasıl?

GTA 4 nerede hocam

O var

Bilgisayarın iyiyse bazı gereksiz oyunları çıkar Cyberpunk 2077 ve RDR 2 al.

Onlar var

Misal bildim bileli Resident Evil'in şu oyunu hep 1-2 TL olmuştur. Parası olmayıp oyun arayana nimet.

Var

Wwz, Back 4 Blood bu ikisini alma veya sadece bir tanesini al. Hiç böyle sağlam oyun yok aslında çer çöp sepet olmuş. Hesabında neler var bilmiyorum. GoW, Spider-Man, RDR2, high on Life, NieR: Automata, CP2077 ve Dying Light2 tarzı oynlar alabilirsin.

Oynamayacaksanız iade edin bence. Oynayacaklarınız kalsın, sırf dursun diye almak mantıksız. Zam yesin yemesin zaten oynamayacaksınız ki.

Hiçbirini hiçbir şekilde oynamayacağım ayda 1 bilgisayar yüzü açan bir insanım fakat zam gelecekse iade etmem

Wwz, Back 4 Blood bu ikisini alma veya sadece bir tanesini al. Hiç böyle sağlam oyun yok aslında çer çöp sepet olmuş. Hesabında neler var bilmiyorum. GoW, Spider-Man, RDR2, high on Life, NieR: Automata, CP2077 ve Dying Light2 tarzı oynlar alabilirsin.

Saydığın oyunlar hepsi var

Hiçbirini hiçbir şekilde oynamayacağım ayda 1 bilgisayar yüzü açan bir insanım fakat zam gelecekse iade etmem

Saydığın oyunlar hepsi var

Boş para israfı yapmak yerine eğlenerek oynayacağınız oyunları almak daha mantıklı.

Kütüphanende olmayan AAA oyunlara bakabilirdin. 10 tane meybuz yerine 1 tane Magnum almış olurdun. Onun dışında Fallout 4'ün standart versiyonu yerine GOTY versiyonu alabilirdin, almalıydın.

AAA Nedir hocam detay verebilir misiniz?

Boş para israfı yapmak yerine eğlenerek oynayacağınız oyunları almak daha mantıklı.

Ama Steam'deki tüm oyunlara sahibim neredeyse (beğendiğim katogariden)

Yeni konular

Geri
Yukarı