Aldığınız en saçma hata

Windows 10 1809 güncellemesi yapılıyordu, nedense vazgeçesim geldi iptal tuşuna tıkladım. "İptal etme başarısız oldu. Eski sürüme dönülüyor." hatası verdi.

29 Temmuz 2015'de almışım. Kaybolmasın diye buluta yüklemiştim.

bir şey oldu.png

Telefonuma kullandığınız cihazın IMEI'si kapatılacak diye mesaj gelmişti ve bir IMEI gönderilmişti fakat o IMEI benim kullanmış olduğum hiçbir cihaza ait değildi hatta evimde bile öyle bir telefon yoktu, bilgisayarda da yükseltme yaparken arkadaşların almış olduğu hatayı bende almıştım:

Telefonuma kullandığınız cihazın IMEI'si kapatılacak diye mesaj gelmişti ve bir IMEI gönderilmişti fakat o IMEI benim kullanmış olduğum hiçbir cihaza ait değildi hatta evimde bile öyle bir telefon yoktu, bilgisayarda da yükseltme yaparken arkadaşların almış olduğu hatayı bende almıştım:

Bir şey fark ettim ben senin adını hep okur babana diye okuyordum meğer o kurbağa bana imiş.:)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı