Aldığınıza pişman olduğunuz Epic Games veya Steam oyunları

Rust olabilir oyun güzel yarı zamanlı bir iş gibi oyunu oynamak için okula gitmemek lazım resmen. Kesinlikle 300 lira etmez fakat tutulduk bu sevdaya.

Generation Zero. Bi gameplay videosu görmüştüm dlc lerle birlikte aldım ama oyuna girdiğimde çokta geliştirilmemiş olduğunu fark ettim yani boşuna aldım iade de edemedim çünkü 2 saatten fazla oynadım. Evet, maalesef oyunu anlamak için 2 saatten fazla oynamak gerekiyor.

Horizon Zero Down. Niyeyse oyun bir türlü içine çekemedi beni. Karakterlerin konuşmaları, hareketleri çok yapmacık geliyor. 4 kere ayrı ayrı zamalarda başlayıp dayanamayıp bıraktım.

1. Batman Arkham Origins: Bir noktada bug vardı hikaye ilerlemiyordu.
2. Sniper Elite 3: Çok hantal mekanikler ve bayan oynanış.
3. Sniper ghost Warrior 3: Call of Duty ile Sniper Elite arasında kalmış ve ikisi de olamamış, çok ağır kötü bir muadil olmuş sadece.
4. homefront: Bu kadar berbat mekanikli FPS çok az gördüm.
5. thief: PS de hiç sıkılmadan oynatmışti kendini PC de bayağı yavan geldi oynayamadım.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Aynısı :(

Sekiro benlik değil. 4 saat dayanabildim dayak yemeye.
Bir Bossa 100 kereden fazla öldüm ve benim bu ilk souls like oyun deniyişimdi...
Sonrası malum zaten şimdi elden ring deniyeceğim o sarmak zorunda kaçarı yok.

Star Wars: Battlefront 2. Online olarak güzel ama Jedi Fallen Order bana göre hikaye olarak daha güzel.
Hocam benide tam tersi battlefront sardı ilk Jedi fallen order oynamıştım büyük ihtimalle sıkıcı map yüzünden battlefront daha çok sardı.

Bende aldım. 1 ay kadar yüklemesi kaldı kütüphanede internet sorunlarından. Sonra yükledim ve çok pişman oldum. Hiç bana hitap etmiyormuş. Kaldı kütüphanede...

The Isle'nin evrima versiyonuna bakabilirsin. Erken erişim ama Ark'ta bulmayı umdugun seyi cok fazlasını bulacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı