Aldığınıza pişman olduğunuz şeyler

Tüm Asus ürünleri. Benim şanssızlığımdan mıdır bilmiyorum ama bu markadan Asus TUF, Asus ROG Strix Scar Edition gibi 7 adet üst düzey laptop, ROG B550 anakart ve RTX 2070 Super gibi parçalar da aldım hepsi de sorun çıkardı ve teknik serviste işlem gördü, iade/değişim verildi. Artık bedava verseler Asus laptop kullanmam, o kadar kafayı taktım.

Ancak Asus wireless adaptör ve Asus TUF VG259QM 280Hz IPS monitörüm kusursuz. Umarım bunlar da patlamaz :D

Ondan aldığımı zannettiğim sevgiye pişmanım kardeşim...
KYK kredsi, Xperia M.2 cep telefonu ve geçen yıl aldığım Nike T-Lite XI sneaker, ikisini de aldığım güne lanet ederim.

Tüm Asus ürünleri. Benim şanssızlığımdan mıdır bilmiyorum ama bu markadan Asus TUF, Asus ROG Strix Scar Edition gibi 7 laptop, ROG B550 anakart ve RTX 2070 Super gibi parçalar da aldım hepsi de sorun çıkardı ve teknik serviste işlem gördü. Artık bedava verseler Asus laptop kullanmam, o kadar kafayı taktım.

Ancak Asus wireless adaptör ve Asus TUF VG259QM 280Hz IPS monitörüm kusursuz. Umarım bozulmazlar. :D
Ben de Asus VG279QF modelini itopyadan almıştım bir hafta sonra ölü piksel çıktı direkt iade ettim 14 gün sürem olduğu için aldılar. 14 Günü geçmiş olsaydı 4 ölü piksele kadar iade alamayız dediler.
Gamepower Warlock.
Neden ? Aynı kasayı kullanıyorum ben.

Geri
Yukarı