Aldıktan 1 saat sonra kırılan AOC C24G1

Tüketici mahkemesine başvurun büyük ihtimal 50bin de bir denk gelcek şey sizin başınıza patladı geçmiş olsun.
Aşağıda da yazdığım gibi. 2 kere gittim THH'ne. En sonunda çekiçle parçaladım. Olmayınca olmuyor.

Hocam arkadaşın başına gelen talihsiz olay monitörün aslında malzeme kalitesinin kötü olmasıyla alakasız. Monitöre üstten bastırsa bile ekranın ortası yukarıdan aşagıya tamamen iz bırakmış. Bence monitörün kendisin de üretimsel bir hata var. Aynı şeyi yine aynı model başka monitöre yapsa bu olmazdı. Bu sebeple üretim hatası olarak kabul edilmesi gerekirdi arkadaşın başına gelen talihsiz olayın ve yeni monitör verilmesi lazımdı

Hocam cevap için çok teşekkür ederim. Dediklerinizde haklısınız ancak malzeme kalitesinin kötü olduğunu, başıma gelen durumlarda belirttim. Bu şanssızlığı yaşayan arkadaşımızın durumu, açıklamanızdaki gibi. Ancak benim başıma gelenler tamamen ürünün malzeme kalitesiyle alakalı. Yani monitör üzerindeki tuşlar ve o kırmızı şerit kısmı gerçekten kötü. Tuş, kendisine bir defa (1) bastığımda çıktı. Şerit ise kablo takınca. Malzeme kalitesi konusunda, açıkçası iki yıla yakın bir süredir kullanmama rağmen, gerçekten güven vermiyor. Fakat ürünün performansı, gerçekten muazzam.

Her anlamda özetlemişsin olayı aslında. Tek tek kapı kapı dolaşmışsın. Ne desem ne yazsam bilemedim. Kötü bir şans diyelim! Bizlere de tecrübe olur artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…