Alerjik rinit kronik sayılır mı?

Bendede var bayadır 5 yaşından beri gözümde var alerji kızarıklık kaşınma batma ama benim asıl sorunum burnum yazın köye gittiğimizde bile gezemiyorum sürekli hapşuruk ve burun akıntısı problemi var sürekli cebimde selpak mendil ile dolaşıyorum bıktım artık kullanmadığım ilaç gitmediğim doktor hastane kalmadı eğer yaşayan biri varsa beni anlar benimki biraz ileri bi seviye alerji alerji testi oldum küçük toz akarlarında korunucaksın diyo aga ben nasıl korunayım gözle görülmeyen akarlardan bunu yaşayan biri varsa atlattınızmı veya ne yapmamız gerek hayatımı mahvetti..

Kronik raporu almak istiyorum alerjik rinit kronik olarak sayılır mı?
Seninki geçtimi yada bi ilaç felan verdilermi ne durumdasın bendede aynı rahatsızlık var

Son düzenleme:
Bende de var bayağıdır 5 yaşından beri gözümde var alerji kızarıklık kaşınma batma ama benim asıl sorunum burnum yazın köye gittiğimizde bile gezemiyorum sürekli hapşırık ve burun akıntısı problemi var sürekli cebimde selpak mendil ile dolaşıyorum bıktım artık kullanmadığım ilaç gitmediğim doktor hastane kalmadı eğer yaşayan biri varsa beni anlar benimki biraz ileri bir seviye alerji alerji testi oldum küçük toz akarlarında korunucaksın diyor aga ben nasıl korunayım gözle görülmeyen akarlardan bunu yaşayan biri varsa atlattınızmı veya ne yapmamız gerek hayatımı mahvetti.

Seninki geçti mi ya da bir ilaç falan verdiler mi ne durumdasın bende de aynı rahatsızlık var.

Geçmedi ama sadece bazı aylar da biraz artış gösteriyor onun haricinde geceleri uyurken tıkanıyor ama ilaç kullanmamaya çalışıyorum çünkü burun spreyleri bayağı zararlı diye biliyorum.

Geçmedi ama sadece bazı aylar da biraz artış gösteriyor onun haricinde geceleri uyurken tıkanıyor ama ilaç kullanmamaya çalışıyorum çünkü burun spreyleri bayağı zararlı diye biliyorum.
Valla benim hayatım mahvoldu artık yaşamak nefes almak bile zor geliyor ne yapıcam bilmiyorum okulum berbat gidiyo

Yeni konular

Geri
Yukarı