Alfavise V1 hangi sürümü alınmalı?

AerobicTR

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar;

Gearbest TR: Alfawise V1 Mekanik Klavye

Bu klavyeyi almayı düşünüyorum. Ama hangi sürümü alacağıma karar veremedim. Brezilya sürümünde fazla tuş var. Almanca sürümü tam uyuyor mu uymuyor mu anlamadım işin içinden çıkamadım. Hangisini almalıyım?

Birde 220 TL ye kadar bütçem var. Bildiğiniz RGB Mekanik böyle klavye varsa önerebilirsiniz. Bir de bu ürünü alacağım ama vergi öder miyim, ödersem ne kadar öderim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakma yardımcı olamayacağım çünkü klavyelerden anlamıyorum.

Klavye eline ulaştıktan sonra, buraya ne kadar vergi ödediğini ve gearbestin verginin ne kadarını sana geri ödediğini yazar mısın?

Merhabalar;

Gearbest TR: Alfawise V1 Mekanik Klavye

Bu klavyeyi almayı düşünüyorum. Ama hangi sürümü alacağıma karar veremedim. Brezilya sürümünde fazla tuş var. Almanca sürümü tam uyuyor mu uymuyor mu anlamadım işin içinden çıkamadım. Hangisini almalıyım?

Birde 220 TL ye kadar bütçem var. Bildiğiniz RGB Mekanik böyle klavye varsa önerebilirsiniz. Bir de bu ürünü alacağım ama vergi öder miyim, ödersem ne kadar öderim?

Bu atmış olduğun klavye Almanca'ya özel bir klavye. Türkçe tuş dizilimine sahip değil. Yani şuan kullandığın klavye gibi T tuşunun yanında Y tuşu bulunmuyor. Bir çok tuşun yeri değişik. Bu Almanların bir "kültürü". Bizim klavye kültürümüz farklı bu yüzden o klavyeyi satın almanı tercih etmiyorum. Türkçe tuş dizilimli klavyelere yönel.

Pardon bir yanlış anlaşılma oldu :D ilk cümleyi yazdıktan sonra yanlışlıkla mesajı gönderdim şimdi düzenleme yaptım bir daha bak istersen.:D
Baktım.
Bu atmış olduğun klavye Almanca'ya özel bir klavye. Türkçe tuş dizilimine sahip değil. Yani şuan kullandığın klavye gibi T tuşunun yanında Y tuşu bulunmuyor. Bir çok tuşun yeri değişik. Bu Almanların bir "kültürü". Bizim klavye kültürümüz farklı bu yüzden o klavyeyi satın almanı tercih etmiyorum. Türkçe tuş dizilimli klavyelere yönel.
Az çok Almanca biliyorum ve %90 dilimize uygun zaten evde kullandığım klavye İngilizce klavye. Yorumun için sağol.
Mümkünse almamak en iyi çözüm olacaktır. Farkı modellere yönel daha iyi ürünler var GearBest'de
O fiyat bandında RGB mekani klavye bulamadim tavsiyeniz var mi ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı