Gıda Algida ile kazan uygulamasından çıkan kodlara kutu dondurmalar ve puan hediye!

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Örnek veriyorum Carte D'Or kutu dondurma aldıysanız işinden çıkan kod ile Migros'lardan 750 ML'lik kutu kakao vanilya dondurma üstüne 1-2 tane dandik çubuk dondurma almalık puan kazanabiliyorsunuz. Kesinlikle kaçırmayın derim çok karlı çıkıyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Örnek veriyorum Carte D'Or kutu dondurma aldıysanız işinden çıkan kod ile Migros'lardan 750 ML'lik kutu kakao vanilya dondurma üstüne 1-2 tane dandik çubuk dondurma almalık puan kazanabiliyorsunuz. Kesinlikle kaçırmayın derim çok karlı çıkıyorsunuz.
Migros kasiyerlerine sorsan böyle bir kampanya yok ama. :d

Migros'un kartına sahip olmak lazım sanırım bedava dondurma için, bana 570 ml Frigola kutu dondurma verdi. Açıklamasına bakıyorum, Money Kart gerekiyormuş.

10 tane bedavam vardı, hiçbir yer kabul etmemişti. Alacak yer bulamıyordum, uygulamayı sildim bende.
Ben Migros Hemen üzerinden aldım alabildiklerimi. Migros Money indirin, hesabım kısmına gelip kampanya şifresi tanımlaya gelip hepsini teker teker yazın ve uygulamadan ekleyin. İndirim otomatik olarak düşecek.
Burada geçerli değil diyorlar birkaç yerde denk geldim bu cevaba :)
Ben hiç yaşamadım, burada geçmiyor gibi bir şey denmedi yani. Evimin önündeki Migros'a sordum direkt yardımcı olmaya çalıştılar ilgili bir şekilde.

10 tane bedavam vardı, hiç bir yer kabul etmemişti. Alacak yer bulamıyordum, uygulamayı sildim bende.
Bakkallar o konuda genelde kabul etmiyor hocam ancak migros gibi yerler kabul ediyor.

Ben Migros hemen üzerinden aldım alabildiklerimi. Migros money indirin, hesabım kısmına gelip kampanya şifresi tanımlaya gelip hepsini teker teker yazın ve uygulamadan ekleyin. İndirim otomatik olarak düşecek.

Ben hiç yaşamadım, burada geçmiyor gibi bir şey denmedi yani. Evimin önündeki Migros'a sordum direkt yardımcı olmaya çalıştılar ilgili bir şekilde.

Hocam kampanya şifresini bende ekledim ancak ek bir şey olmadı. Gidip kasiyere söylesem kabul eder sanırım değil mi?

Son düzenleme:
Ben Migros hemen üzerinden aldım alabildiklerimi. Migros money indirin, hesabım kısmına gelip kampanya şifresi tanımlaya gelip hepsini teker teker yazın ve uygulamadan ekleyin. İndirim otomatik olarak düşecek.

Migros hemen üzerinden müdahale edilemiyor kampanyaya ancak yaşadığım yerde Migros hemen hizmeti yok aralıklı 1 hafta sorduğumda şu an (kampanya)kullanılamıyor cevabı aldım.

Migros hemen üzerinden müdahale edilemiyor kampanyaya ancak yaşadığım yerde Migros hemen hizmeti yok aralıklı 1 hafta sorduğumda şu an (kampanya)kullanılamıyor cevabı aldım.
Böyle bir şey dememeleri gerekiyor. Migros çağrı merkezi varsa aramayı deneyebilirsiniz bence. Migros Jet ve MM Migros'a gittim ve ikisi de kabul etti, gerçekten de ilgiliydiler.
Bakkallar o konuda genelde kabul etmiyor hocam ancak migros gibi yerler kabul ediyor.

Hocam kampanya şifresini bende ekledim ancak ek bir şey olmadı. Gidip kasiyere söylesem kabul eder sanırım değil mi?
Migros Money üzerinden kodlar tanımlandığı zaman aynı numara ile Migros Hemen uygulamasına girildiğinde ilgili ürünleri sepete ekleyince fiyatını düşürüyor sepetten. Ben bu şekilde almıştım uygulamadan. Markette de kodu söyleyip, kodun alındığı hesaptaki telefon numarasını iletince ücretsiz bir şekilde alınabiliyor.

Migros Money üzerinden kodlar tanımlandığı zaman aynı numara ile Migros Hemen uygulamasına girildiğinde ilgili ürünleri sepete ekleyince fiyatını düşürüyor sepetten. Ben bu şekilde almıştım uygulamadan. Markette de kodu söyleyip, kodun alındığı hesaptaki telefon numarasını iletince ücretsiz bir şekilde alınabiliyor.
Money Kart'a sahip olmak zorunlu mu? Gidip kart çıkartmakla uğraşamam 1 dondurma için.

Yeni konular

Geri
Yukarı