Gıda Algida ile kazan uygulamasından çıkan kodlara kutu dondurmalar ve puan hediye!

Böyle bir şey dememeleri gerekiyor. Migros çağrı merkezi varsa aramayı deneyebilirsiniz bence. Migros jet ve mm Migros'a gittim ve ikisi de kabul etti, gerçekten de ilgiliydiler.

Yakınımdaki tek Migros bu ne yazık ki çok da önemli değil bir dondurma için uğraşmak :D (5m Migros buradaki.)

Yakınımdaki tek Migros bu ne yazık ki çok da önemli değil bir dondurma için uğraşmak :D (5m Migros buradaki.)
Tek dondurmadan 1 kutu 1 tanede dandik çubuk dondurma kazandım vallahi hocam ben. Bence güzel bir kampanya.

Hocam inlaa 50TL carte D'or almamız mı lazım :D 5TL'lik dondurmalardan alsam sayılmıyor mu :(

Hocam bazı çubuk dondurmalar da puan veriyor onlardan çıkan puanları biriktirip alabilirsiniz ama çoğu bakkal biz kabul etmiyoruz diyor.

Hayır kart gerekmiyor. Sadece Migros Money üyeliği açmanız yeterli.
Migros'u indirdim telefona. Migros sanal market, hemen, yemek gibi seçenekler var.
Hesabım kısmında telefonumu, ismimi yazarak Money'e sanırım kayıt mı oldum bilmiyorum.
0.00 TL olduğu yazıyor. Ama mesela bir kod falan yok, sanal kart gibi bir şey yok yani.
Kasiyer kart veya kart numarası gibi bir şey sormuyor mu?

Screenshot_2022-07-29-18-48-46-82_d68b818cd5bd61ae416a0d338e6193b1~2.jpg

Son düzenleme:
Migros'u indirdim telefona. Migros sanal market, hemen, yemek gibi seçenekler var.
Hesabım kısmında telefonumu, ismimi yazarak Money'e sanırım kayıt mı oldum bilmiyorum.
0.00 TL olduğu yazıyor. Ama mesela bir kod falan yok, sanal kart gibi bir şey yok yani.

Eki Görüntüle 1467848
Hocam sanırım telefon numarası söylerseniz verecektir.

Eki Görüntüle 1467848
Migros Money adlı başka bir uygulama daha var, oradan giriş yapıp kodu tanımlayacaksınız. Ardından Migros uygulamasına girip Migros Hemen ya da Sanalmarket kısmından ücretsiz dondurmayı ekleyeceksiniz.

Migros money adlı başka bir uygulama daha var, oradan giriş yapıp kodu tanımlayacaksınız. Ardından Migros uygulamasına girip Migros hemen ya da sanalmarket kısmından ücretsiz dondurmayı ekleyeceksiniz.

Hocam zaten bize kayıtlı bir money kart var şu anda, gidip Migros'ta dondurmayı alıp telefon no söylesem verirler değil mi?

Migros Money adlı başka bir uygulama daha var, oradan giriş yapıp kodu tanımlayacaksınız. Ardından Migros uygulamasına girip Migros Hemen ya da sanal market kısmından ücretsiz dondurmayı ekleyeceksiniz.
Dondurma kodunu ekledim, ''şifre ile kampanya tanımla'' kısmından.
Katıldığım kampanyalar sekmesine gelince bir şey gözükmüyor ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı