Gıda Algida ile kazan uygulamasından çıkan kodlara kutu dondurmalar ve puan hediye!

Migros Money'e kayıt olduğunuz numara ile Migros uygulamasına giriş yaptığınız numara aynı olmalı.
Aynı zaten ama kampanya uçtu gitti sanki bir türlü göremiyorum. İlk başta kodu girdiğimde kampanyaya katılımınız sağlanmıştır tarzı bir şey dedi. Sonrası yok.

Migros Money üzerinden tanımlıyoruz kodu öncelikle. Migros Money üzerinden kodu onaylamalısınız başka bir uygulamada değil. Ardından ismi sadece Migros olan uygulamadan aynı telefon numarası ile giriş yapıyoruz. Almak istediğiniz dondurmaları eklediğiniz zaman otomatik olarak düşüyor.

Marketten de alabilirsiniz isterseniz eğer. Uygulamadan almak istiyorsanız yazdığım yönergeyi takip edin :)
Migros Money uygulamasına cep telefonu numaram ile kayıt oldum. Aynı numaram ile Algida İle Kazan uygulamasına üye oldum. Kasiyere telefon numaramı söyleyip, uygulama içerisinde dondurma satın aldığımda bana verilen QR kodu göstererek dondurma alabiliyor muyum?

Migros money uygulamasına cep telefonu numaram ile kayıt oldum. Aynı numaram ile algida ile kazan uygulamasına üye oldum. Kasiyere telefon numaramı söyleyip, uygulama içerisinde dondurma satın aldığımda bana verilen QR kodu göstererek dondurma alabiliyor muyum?

Günde 1 tane alabiliyormuşsun ben almıştım money üyesi olman gerekiyor.

Migros Money uygulamasına cep telefonu numaram ile kayıt oldum. Aynı numaram ile Algida İle Kazan uygulamasına üye oldum. Kasiyere telefon numaramı söyleyip, uygulama içerisinde dondurma satın aldığımda bana verilen QR kodu göstererek dondurma alabiliyor muyum?
QR kodunu oluşturduğunuzda kasadan okutuyorlar zaten, telefon numaranızı da söyleyip o şekilde alabilirsiniz.

QR kodunu oluşturduğunuzda kasadan okutuyorlar zaten, telefon numaranızı da söyleyip o şekilde alabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim kardeşim.

İstanbul Bahçelievler Migros Jet şubesine gidip durumu anlattım. QR kod bulundurmuyoruz bahanesiyle geçiştirildim. Biliyordum böyle olacağını 😄

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim kardeşim.

İstanbul Bahçelievler Migros Jet şubesine gidip durumu anlattım. QR kod bulundurmuyoruz bahanesiyle geçiştirildim. Biliyordum böyle olacağını 😄
Neden direkt buna inanıp gittin? Uygulamada gözüküyorsa yapmak zorundalar, şikayet et.

Yeni konular

Geri
Yukarı