Ali Express kargom gelmedi

TeTx06

Decapat
Ali Express'ten 3 tane aynı gün sipariş verdim. 2 tanesi geldi ama 300 TL'ye fan siparişim hala gelmedi gümrüğe takılmış olabilir mi? Gümrüğe taklısada geliyor diye biliyorum ama gelip gümrük vergisini odeyip kullanabiliyorum diye biliyorum. Yanlışım var mı 24.05.2020'te sipariş verdim kargomu bir yerden takip falan edebilir miyim ve tartışma açmak için daha beklemeli miyim?

Farklı zamanlarda gelebilir, telaş yapmayın. Benim kargolarımın 10 gün arayla geldiği bile oluyor.
Takip numarasını da takip edin büyük ihtimalle öbür kargo da büroya gelmiştir.

Hiç olmasını istemediğin bir şey. DOLANDIRICILIK.
yok aigonun resmi yerinden getirttim yorumlar falan vardı
Takipli kargoyla aldıysanız ptt gönderi takipten kodu yazarak nerde olduğuna bakabilirsiniz.
AliExpress Standard Shipping
Farklı zamanlarda gelebilir, telaş yapmayın. Benim kargolarımın 10 gün arayla geldiği bile oluyor.
Takip numarasını da takip edin büyük ihtimalle öbür kargo da büroya gelmiştir.
anladım yani daha tartışma açmaya gerek yokmu çünkü 300 tl verdigim için biraz korkuyorum
Hiç olmasını istemediğin bir şey. DOLANDIRICILIK.
US $9.99 61% OFF|Darkflash dr12 pro 3P 5v AURA SYNC bilgisayar PC soğutma fanı RGB ayarlamak 120mm sessiz + IR uzaktan bilgisayar soğutucu kasa fanı bilgisayar|Fanlar ve Soğutma| - AliExpress burdan getirrttim

Ali Express'ten 3 tane aynı gün sipariş verdim. 2 tanesi geldi ama 300 TL'ye fan siparişim hala gelmedi gümrüğe takılmış olabilir mi? Gümrüğe taklısada geliyor diye biliyorum ama gelip gümrük vergisini odeyip kullanabiliyorum diye biliyorum. Yanlışım var mı 24.05.2020'te sipariş verdim kargomu bir yerden takip falan edebilir miyim ve tartışma açmak için daha beklemeli miyim?
1 aydan daha uzun bir süre alabiliyor bazen :D

Benim aldığım ürün 4.5 ayda gelmişti...

Yeni konular

Geri
Yukarı